Benzersiz Güzellikleriyle Moda Endüstrisinde Fırtınalar Estiren Brezilyalı Albino İkizler

Lara ve Mara Bawar, o bildiğimiz süper modellerden değil. Sıradan olmamaları ve sahip oldukları bu çarpıcı güzellik yüzünden de, moda dünyasında şok etkisi yaratıyorlar!

Brezilya’nın Sao Paulo kentinde yaşayan 11 yaşındaki ikizlerin pigment eksikliği nedeniyle derileri ve saçları beyaz; yani albinizmliler. Ve bu durumla barışık durumdalar. Farklı olmayı sevdiklerini ve bu güzelliğe sahip oldukları için mutlu olduklarını belirtiyorlar.

İşte bu güzel ikilinin kendileriyle bu kadar barışık olmaları Sao Paulo’da yaşayan İsviçreli fotoğraf sanatçısı Vinicius Terranova‘nın da dikkatini çekmiş. Ve böylece sanatçının “Nadir Çiçekler” adlı fotoğraf serisine konu olmuşlar. Fotoğraflarda bazen albino olmayan ablaları Sheila da yer alıyor.

İkizler şimdiden Nike, Insanis ve Bazaar Kids gibi markalarla anlaşmalar imzalamış bile! Şu anda Instagram’da 7.000’e yakın takipçileri bulunuyor. Yüksek ihtimalle önümüzdeki günlerde bu rakam milyonları aşacak. Hadi gelin hep beraber bu ikizlerin mükemmel güzellikteki fotoğraflarına bakalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Yararlanılan Kaynak: Bored Panda

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR