Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Merhabalar hoş geldin!

Bizi merak etmene çok sevindik, biz de seni tanımak için gerçekten sabırsızlanıyoruz! İstersen önce biz başlayalım. 🙂

DaimaKadın.com 8 Mart 2017 tarihinde, Dünya Emekçi Kadınlar Günü‘nde yayınına başladı. Bir kadın sitesi olarak yola çıktık; ancak amacımız kadın- erkek ayrımı yapmaktan ziyade; Türkiye’de kadınların gerçekten kaliteli vakit geçirebileceği bir içerik sitesi oluşturmak.

Neden “DaimaKadın.com” ?

Biz kadınlar; bu zamana kadar ilgi alanlarımız olduklarını söyledikleri, klişelerle harmanlanmış, “belirli” konulara ilgi duymuyoruz. Olması gerektiği gibi; her konu hakkında bilgi edinmek istiyor, herhangi bir ayrımcılığa maruz kalmadan keyifli vakit geçirmek istiyoruz. Bu yüzden bilgilendirici, ilginç, eğlenceli içerikleri; dünyadan- Türkiye’den haberleri; geniş bir kategori yelpazesi ile sizlere sunuyoruz.

Üstelik Daima Kadın, kadınlar için ürettiği kaliteli içeriklerle; onlara kendilerini iyi veya değerli hissettirmeyi hedeflemiyor. Onlara ayna tutarak, yaşamın içerisindeki yol gösterici bir ışık kadar değerli olduklarını “hatırlatmayı” amaçlıyor.

DaimaKadın.com’da neler var?

Kadın odaklı olarak dünya ve Türkiye’den haberler; “İşte beni anlatıyor!” diyebileceğiniz eğlenceli listeler; varlığıyla herkese ilham olan kadınların hikayeleriyaşam öyküleri; kültür-sanat içerikleri; güzellik, sağlıklı yaşam, moda üzerine bilgilendirici içerikler ve daha fazlası…

Bizim söyleyeceklerimiz bu kadar. Şimdi biz de seni tanımak isteriz! İletişim sayfamızdan veya Facebook, Twitter, Instagram üzerinden bizlere aklına takılan her ne varsa yazabilirsin. Aklına bir şey takılmasına da gerek yok aslında! Ara sıra hal hatır sorsan da, bir hoş sohbet fena olmaz.! 🙂

Sevgiler, saygılar…