Egzotik Barbie Olmak İçin Sayısız Estetik Operasyon Geçiren Model: Martina Big

Bir insanın görüntüsü üzerindeki tek söz sahibi, elbette yine kendisidir. Dolayısıyla da canı nasıl görünmek istiyorsa, öyle görünebilir. Hayal ettiği görüntüye ulaşmak için de kendi bedenine, istediği gibi davranabilir. Ancak sanıyoruz, bu kadarını yapmak bir parça cesaret gerektiriyor. 🙂

Martina Big, hayal ettiği görüntüye sahip olmak için birçok estetik ameliyat geçirdi, hala da bedeninde değiştirmek istediği şeyler var… Onun bu görüntüsü insanı bir hayli şaşırtıyor ama kalbinin sesi dinlediği için; daha da önemlisi sahip olduğu özgüven için; sanıyoruz bir tebriği de hak ediyor!

Martina Big isimli genç model, kendisini “egzotik bir Barbie”ye dönüştürmek için tam 50 bin pound harcadı.

28 yaşındaki genç kadın, geçirdiği estetik operasyonla göğüslerini 32S ölçüsüne yükseltti ve koyu bir tene sahip olmak için de melatonin enjeksiyonları yaptırdı.

Martina, pompalanabilen göğüsleri sayesinde, istediği zaman onları daha fazla büyütebiliyor. Ayrıca her gün daha koyu bir ten için 50 tüp bronzlaştırıcı krem kullanıyor.

Avrupa’daki en büyük göğüslü kadın olduğunu iddia eden Martina, bu aşırı görüntüsüne rağmen; hala daha fazla estetik yaptırmayı planlıyor.

“Parlak sarı saçlarımı ve kahverengi tenimi seviyorum.” “İnsanların bana bakarken şaşırmaları çok hoşuma gidiyor.”

Martina bu estetik operasyonlara, 2012 yılında, ilk olarak erkek arkadaşının isteğiyle başlamış…

“Hayranlarım ilk önce neden bunu yaptığımı sorarak bu görüntümden rahatsız oldular. Ancak sonra buna alıştılar ve artık tenimi daha da koyu bir hale getirmemi istiyorlar.”

Eski hali ise böyle görünüyormuş…

Martina estetik operasyonlar geçirmeye devam edeceğini; sadece göz ve kaş rengini değiştirmeyeceğini, çünkü tek doğal şeyin onlar olduğunu söylüyor.

Şimdi ise aşırı görüntüsünü gerçekten beğeniyor ve bu yılın sonuna doğru poposunu yaptırmak istiyor!

“Başlangıçta, Pamela Anderson’a veya Katie Price’a benzemek istedim. Ama sonra bunun benim için uygun olmadığını fark ettim. Çünkü bu kadınlar yeterince kıvrımlı değiller. Ve şimdi, Barbie veya Jessica Rabbit’den daha çok ilham alıyorum; fakat kendi yoluma gidiyorum ve kendi aşırı bakışımı yaratıyorum.”

Erkek arkadaşı Michael, Martina’nın bu halinden çok memnun…

Ve “Martina’ya sahip olmak benim için harika bir his. Ben Avrupa’daki en büyük göğüsleri olan kadının sevgilisiyim.” diyor.

“O aşırı bir görüntüye sahip; çünkü her zaman kalbinin sesini dinledi. İkimiz de bunu istiyoruz ve Martina değiştikçe daha da güzelleşiyor.”

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR