Ana Sayfa Yaşam Koç Kadınını 50 Metre Öteden Tanımanızı Sağlayacak 18 Nev-i Şahsına Münhasır Özelliği

Koç Kadınını 50 Metre Öteden Tanımanızı Sağlayacak 18 Nev-i Şahsına Münhasır Özelliği

6

Burçlarla ne kadar ilgilisiniz bilmiyoruz ama hiç alakanız yoksa bile genel özelliklerinin yüzde 90 oranında tutuyor olmasına içten içe şaşırıyorsunuzdur. Çünkü gerçekten tutuyor.

Yine de yok ben inanmam şeklinde direten varsa diye, sizlere özel burç yazıları yazmaya karar verdik. İşte bizim bu işten anladığımızın kanıtı ilk burç listemiz:

Her koç burcu kadının bünyesinde barındırdığı, kimilerine göre hoş, kimilerine göre nahoş özellikler.

1. Koç burcu kadını hırslıdır, hayata dair net hedefleri vardır ve bunların hepsini tek tek gerçekleştirir. Yani istersen eşlik et ama asla gölge etme.

2. Sevdiklerini ölümüne kıskanır. Çünkü neden kıskanmasın? Kıskandığını da asla saklamaz; koç burcu kadını kartlarını her zaman açık oynar.

3. Aşırı sabırsızdır. Bu sabırsızlığı yüzünden zaman zaman büyük pişmanlıklar duyar. Her şey hemen olsun ister, bu yüzden askıda kalan hiçbir işin içinde onu göremezsiniz.

4. İnat konusunda koç değil keçidir. Bir kadının koç burcu olup olmadığını anlamak için, şu cümleleri kurma sıklığını göz önünde bulundurabilirsiniz: “Yapmıııycaam, gitmiiiiycem, hayır yemek yemiiiiycem…”

5. Bir koç burcu kadınını hayatın hiçbir alanında 2. kişi olarak göremezsiniz. O her zaman liderdir, asıl kişidir, ailenin en sevilen üyesidir. Yani böyle olmalıdır. Değilse, vay halinize.

6. Söz konusu dostluksa gerisi teferruattır. Aşırı cömerttir, asla zulada para tutmaz. Tutuyorsa da yakın zamanda bir arkadaşının doğum günü falan vardır, ona sürpriz yapmak içindir.

7. Özgüvenlidir, bunu asla insanların gözüne sokmaz ama siz rahatlığından anlayabilirsiniz. Çünkü bu hayatta başa çıkamayacağı hiçbir şey olmadığını çok iyi bilir.

8. Lüksü sever, her şeyin en iyisine sahip olmak ister. Bunun nedenini, alınlarında yazan “Bi’ daha mı gelicem dünyaya?” mottosundan anlayabilirsiniz.

9. Çok enerjiktir, sakin insanlara ayak uyduramaz. Koç burcu kadını, oturduğu koltukta bile yarım saatten fazla duramaz; sakin insanla nasıl dursun?

10. Aslında çok kırılgandır ama bunu asla belli etmez. Onu kıran şeyleri anlamak için, onunla uzun yıllar vakit geçirmeniz gerekir.

11. Gururundan burnu düşse eğilip yerden almaz. En yakınındaki insandan bile, yardım istemeyebilir. Bu yüzden koç kadınını ara sıra arayıp yardıma ihtiyacı olup olmadığını tespit etmekte yarar var.

12. Koç burcu kadını unutmaz! Çünkü fil hafızasına sahiptir. Ona kötülük yaptıysanız, ülke değiştirin. İyilik yaptıysanız dert etmeyin, dünyanın öbür ucunda bile olsanız o sizi bulur.

13. En yakınları da dahil, insanlarla arasında bir mesafe vardır. Bu, kendisini koruma içgüdüsünden midir, yoksa hep onu üzdüklerinden mi; tam olarak bilemiyoruz.

14. Aşırı doğaldır, gördüğünüzden daha fazlasını ya da daha azını bulamazsınız onda. Hakkında ne düşüneceğiz pek umrunda değildir; çünkü içten içe düşünmeyeceğinizden de emindir.

15. Çok cesurdur. Başına gelecek hiçbir şeyden korkmaz. Tası tarağı toplayıp dünyanın diğer ucuna yerleşenler, genelde koç burcu kadınları arasından çıkar.

16. Tahammülsüzdür, sorunlarının çözülmesi için dahi bekleyemez. Probleminizi onunla sıcağı sıcağına çözmeye çalışırsanız iyi olur, yoksa bir daha bulamazsınız.

17. Koç burcu kadını, kendisini gerçekten sever. Her insanda olması gereken bu özellik, birçokları tarafından garip karşılanır.

18. Koç burcu kadınıyla olmak, hiç kolay değildir. Ama eğer bunu başarabilirseniz, onunla her gün çok enerjik, eğlenceli ve neşeli geçecektir.

6 YORUMLAR

  1. Ego tavan yapmış ve lider sıfatlı kimseyi tanımaz başkasının fikirleri bi önemi olmayan burnu dik cins bi burc dedikleri dogru ama yaşanılacak burç degil kardeşim

  2. Gercekden helal olsun ben bile kendimi boyle anlatamam hem bu burc cok zor begenir cunki kendisini eger birine tum ruhuna kadar vercekse onu iliklerine kadar hakk edene vermeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz