Ana Sayfa Yaşam Sevgilisine Evlenme Teklifi Sürprizi Hazırlarken Çıtayı Yanlışlıkla Arşa Yükselten 7 Adam

Sevgilisine Evlenme Teklifi Sürprizi Hazırlarken Çıtayı Yanlışlıkla Arşa Yükselten 7 Adam

0
Sevgilisine Evlenme Teklifi Sürprizi Hazırlarken Çıtayı Yanlışlıkla Arşa Yükselten 7 Adam

Her kadın, sevgilisinin onun için emek vererek hazırladığı sürprizlerden hoşlanır. Hele ki bu sürpriz, içinde bir evlilik teklifi barındırıyorsa… 🙂

Listemizde, sevgililerine evlenme teklifi ederken, yaptıkları sürprizlerle çıtayı arşa yükselten beyler bulunuyor. Bazıları korkutucu, bazıları yaratıcı; ama hepsinin ortak özelliği, gerçekten de inanılmaz fikirler olması!

İşte “Sevgilime evlenme teklifi edeceğim ama yüzüğü nereye saklasam bilemiyorum” diyenlere ilham verebilecek 7 çok ilginç sürpriz!

1. Nişan yüzüğünü 1 yıl boyunca sevgilisinin kolyesinde saklayan adam

Terry, sevgilisi Anna’nın hayatının kadını olduğunu, daha ilk tanıştıklarında anlamıştı. Bu yüzden ilişkilerinin 1. yıl dönümünde, ona ahşap bir kolye hediye etti. Kolyenin içinde ise nişan yüzüğü vardı. Anna bundan habersiz bir şekilde, bir yıl boyunca bu kolyeyi taktı. Ve o an geldiğinde Terry, Anna’dan, kolyeyi çıkarıp kırmasını istedi. Kolyeyi kırıp yüzüğü gören Anna şaşkınlık içerisinde, sevgilisinin bu muhteşem sürprizini, kocaman bir “Evet”le taçlandırdı.

2. Hemşire kız arkadaşı için, nişan yüzüğünü yarasının içinde saklayan adam

Evet yanlış duymadınız; bu yıl içinde, bir adam, hemşire sevgilisine evlenme teklifi etmek için, yarasının içine bir yüzük sakladı. Karaçay-Çerkesya’dan kimliği belirsiz bir adam, sevgilisi olan hemşirenin yanına yarasına pansuman yaptırmak için gitti. Yaranın içinden çıkan şeyin bir yüzük olduğunu fark eden kadın ise gözyaşlarına boğuldu ve sevgilisinin evlenme teklifini kabul etti. Ama yüzüğü parmağına takmadan önce, yıkamak durumundaydı. 🙂

3. Sevgilisine evlenme teklif etmek için, banyosundaki bir baloncuğun içine yüzük saklayan adam

Kennessy isimli Twitter kullanıcısı kadın, hesabından sevgilisinin onun için yaptığı harika jestin fotoğraflarını paylaştı. Ancak o anda düşündüğü şey, sevgilisinin ona özel bir banyo hazırladığıydı ve o baloncuğun ne olduğuyla ilgili de hiçbir fikri yoktu. Ve banyoya girdiğinde, baloncuk yavaş yavaş çözülmeye başladı… İçinde parlayan bir yüzük duruyordu! Bu harika evlenme teklifinin fotoğrafları, sosyal medyada 50 bin kez beğenildi ve 30 binden fazla paylaşım aldı.

4. El yapımı ahşap bir bulmaca kitabının sonuna bir yüzük saklayan adam

Bu düşünceli adam, 5 yıldır hayatında olan sevgilisine evlenme teklifi etmek için, içinde bulmacalar olan ayrıntılı bir masal kitabı hazırladı. Kitabın her bölümünde, sevgilisi ile bir araya geldikleri anı anlatan bir şeyler vardı. Ve son sayfada tamamlanması gereken tek şey; bir yüzüktü! Sevgilisinin doğum gününde ona bu harika teklifi yapan adam, tabii ki hayatının aşkından “Evet” yanıtını aldı.

5. Tavuk parçalarının olduğu kutuya, nişan yüzüğü saklayan adam

Her kadın, nişan yüzüğünü benzersiz bir biçimde görmeyi hayal eder; ancak bu hikayedeki yüzük biraz farklı bir yerde duruyor. Karsyn Long, nişanlısı Kristian Helton’a evlenme teklifi etmek için, onun çok sevdiği tavuk parçalarından ilham aldı. Sevgililer Günü’nde, önce onun için en sevdiği yerden bu tavuk parçalarını sipariş etti. Sonra da kutuya gizlice yüzüğü saklayarak; “Benimle evlenir misin?” yazdı. Çifte mutluluk yaşayan kadın ise, elbette teklifi kabul etti. 🙂

6. Sayısız kutuyu iç içe koyarak sonuncu kutuya sevgilisi için yüzük saklayan adam

Trey Amsler, kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için, nişan yüzüğünü küçük bir kutunun içine sakladı. Sonra o kutuyu, başka bir kutunun içine koydu. Sonra başka bir kutu… Sizce de ilham veren bir teklif değil mi?

7. Nişan yüzüğünü bir yumurtanın içine saklayan adam

2014’te Dan isimli genç adam, sevgilisine özel bir evlenme teklifi etmeye karar verdi. Erica Eckman isimli genç kadın, bir TV kanalında yemek programı sunuyordu. Ve o gün de, sıradan bir çekim olduğunu düşünüyordu. Ancak sevgilisi Dan, çoktan prodüktörlerle anlaşmış, sürpriz için herkesi organize etmişti.

Sürpriz bir yumurta hazırlamak için ise, Dan’ın talimatları son derece nazikti:

1. Düz bir bıçak ile yumurtayı kesin.
2. Mıknatısları yumurtanın üst yarısına ve yumurtanın alt yarısına koyun.
3. Pamuğun içine sakladığınız yüzüğü yumurtanın içine yerleştirin.
4. Tutkal yardımıyla yumurtayı yapıştırın.
5. Yumurta kabuklarını toz haline getirin.
6. Yumurtayı keserken oluşan çizgiyi kapatmak için bu tozu kullanın.
7. Şimdi bu yumurtayı vermek için doğru kadını bulun!

Yararlanılan Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz