Okul Kermesi İçin Yaptığı Keke Kendi Sütünden Koyan Anne

Anne sütünün nasıl mucizeleri olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz. Bu mucizevi şey, bir yenidoğan için gerçekten de mükemmel. Ancak altını çizmekte fayda var: Yenidoğan için! Çünkü her annenin sütü, kendi bebeği için var ve bunun nedeni de anne sütünün tıpkı kan gibi hastalık taşıyabiliyor olması.

Şimdi sizlere, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada viral haline gelen çarpıcı bir hikayeden bahsedeceğiz. Bir anne, okul kermesine götüreceği keke kendi sütünden kattı ve ortalık birbirine karıştı!

Hikayenin kahramanı olan ve kimliği bilinmeyen anne, okul kermesi için yapacağı kekin içine alışılmadık bir malzeme eklemeye karar verdi: Anne sütü!

Diğer annelerin bundan neden tiksindiğini anlamadığı için de, bu yaptığını sosyal medyada paylaşarak insanlara fikirlerini sordu.

“Acilen bir tavsiyeye ihtiyacım var. Okul kermesi için içine anne sütü kattığım bir ıslak kek yaptım. Markete gidecek vaktim yoktu ve bunun çok büyütülecek bir şey olduğunu düşünmedim (doğrusunu söylemek gerekirse çocuklardan bazılarının da sağlıklı besinlere ihtiyacı var). Ve aslında o kadar fazla bir miktar da değildi.”

İnternet kullanıcıları ise konuyla ilgili binlerce yorum yaptı; hatta bazıları bu duruma çok öfkelendi.

“Bu şuna benziyor, bir keresinde çişimden limonata yaptım çünkü markete gidip su alasım gelmedi. Ben sadece pahalı su içerim o yüzden iyi bir çiş içtiler. Neden herkes bu kadar kızdı anlamadım.”

“Ailemden biri acil serviste çalışıyor. Değişken mental durum rahatsızlığınq sahip bir bebek getirmişler ve bebeğin annesi ilaç kullanırken emdiği ortaya çıkmış. İŞTE BU yüzden “diğer anneler olayı abartıyor”. Anne sütünden kek yapan kadının sütünün içinde, bir; bulaşıcı bir hastalık olup olmadığını, 2; annenin uyuşturucu kullanıp kullanmadığını bilmiyorlar.

İnsanlar kekin inek sütüyle yapıldığını düşünürler. Eğer sir çılgınlık yapmak istiyorsan, belki keçi sütü kullanırsın.”

“Bu neredeyse adli bir suç. Anne sütü, tıpkı kan ve sperm gibi hastalık taşıyabilir. Zaten bu yüzden anne sütü bağışladığınızda, mutlaka bir taramadan geçirirler. Sana ait olmayan çocuklara gizli gizli kendi vücut sıvından yapılmış bir kek yedirmek iğrenç ve delice. Bu …’yu böyle bir saçmalık yaptığı için yumruklardım. Olası zararlı hastalıkların fırında pişirilmesi umrumda değil. Bu kutsal psikopat tokatlanmalıdır.”

“Tam da bu yüzden okullarda evden getirilmiş pasta, börek gibi yiyeceklere izin verilmiyor. Bir meme, bütün çocuklar için her şeyi mahvetti. Ben de emziren bir anneyim, emzirmenin iğrenç olduğunu düşünmüyorum ama başka birinin sütünü içmek asla yapacağım bir şey değil. Kalsın teşekkürler.”

Bazı kullanıcılar ise bu durumu “komik” buldu!

“Susan, browniler harika olmuş. Ne koydun içine?”
“Kendimi!”

“Kendi yumurtalarını da kullandıktan sonra besin değerleri ile övünebilir. Amatör.”

Peki, siz bu annenin yaptığı davranışı doğru buluyor musunuz? Görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR