Mükemmel İlişki İçin Evliliğin Şart Olmadığını Kanıtlayan 7 Ünlü Yabancı Çift

İnsanlar tanışır, aşık olur; sonra da evlenirler. Peki, gerçek bir mutluluk için son nokta bu kadar önemli mi? İşte uzun yıllardır birlikte olmalarına rağmen evli olmayan çiftler.

Goldie Hawn ve Kurt Russell (34 yıl)

Goldie Hawn ve Kurt Russel çifti, resmi evlilik olmadan da ilişkinin mükemmel olabileceğinin güçlü örneklerinden bir tanesi. Goldie ve Kurt, tam 34 yıldır birlikteler. Goldie “Birbirimizi seviyoruz. Tabii ki her aile gibi bazen tartışıyoruz. Fakat birlikte olmaktan dolayı mutluyuz.” diyor.

Tina Turner ve Erwin Bach (31 yıl)

Tina ve Erwin çifti şu anda evli olsalar da, bu listenin bir parçası olmayı hak ediyorlar. Çünkü onlar, 27 yıl birlikte yaşadıktan sonra, 2013 yılında resmi olarak evlendiler. Şu anda ise birlikteliklerinin 31. yılındalar.

Shakira ve Gerard Piqué (7 yıl)

Shakira ve İspanyol futbolcu Geard Pique 7 yıldır birlikteler ve iki oğulları var. Onlar, ilk olarak 2010 Dünya Kupası hazırlıkları esnasında bir araya geldiler. Gerard, pop yıldızına sorduğu Güney Afrika’daki hava hakkındaki basit sorusuna verdiği cevapla kalbini kazandığını söylüyor. 🙂

Eva Mendes ve Ryan Gosling (6 yıl)

Ryan ve Eva bir film setinde tanıştılar. Ve o zamandan bu yana, tam 6 yıl geçti. Aralarında birçok sıkıntı oldu, medyada yersiz haberler çıktı. Fakat onlar hep beraberdi. Bu çift gerçekten ilişkilerini göstermekten hoşlanmıyor. Gözlerden uzakta iki güzel kız çocuğu yetiştiriyorlar.

Anna Kournikova ve Enrique Iglesias (16 yıl)

Rus tenis oyuncusu ve İspanyol şarkıcı 2001 yılından beri birlikte yaşıyorlar. Onlar hakkında da medya çalkalanıyor. Ama onlar, hala bir aradalar ve birbirilerine deli gibi aşıklar.

Oprah Winfrey ve Stedman Graham (31 yıl)

Oprah ve işadamı Stedman Graham’ın, 30 yılı aşkın bir süredir ilişkileri bulunuyor. Onlar 1992’de evlenmek üzereydiler ama evlenmediler. Oprah medyaya ilişkilerinden bu şekilde memnun olduğundan sıkça söz etti. Bir şey ispatlamak için de düğüne ihtiyaç duymadılar.

Natalia Vodianova ve Antoine Arnault (6 yıl)

Natalia, Fransız işadamı Antoine Arnault’la tanıştığında İngiliz Justin Portman ile evliydi. Antonie ve Natalia arasındaki ilişki, başlarda yalnızca iş ilişkisinden ibaretti. Ancak güzel model eşinden boşandıktan sonra, Antonie ile aralarında romantik bir ilişki başladı. Tatlı çift bugün kendi iki çocuğu ve Natalia’nın ilk evliliğinden olan çocuğu ile birlikte mutlu mesut yaşıyorlar.

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR