Ana Sayfa Yaşam Yaşlı Adamdan 24 Yaşındaki Genç Kadına Kadıköy Otobüsünde İğrenç Taciz

Yaşlı Adamdan 24 Yaşındaki Genç Kadına Kadıköy Otobüsünde İğrenç Taciz

0

Kadına yönelik şiddet ve taciz haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Daha bir hafta önce, bir Twitter kullanıcısı, İstanbul metrosunda yaşanan tacizi, çektiği fotoğraflarla belgelemişti. Bu kez de, yaşlı bir adam, genç bir kadını otobüste hiç çekinmeden taciz etti! Tacize uğrayan genç kadın, bu iğrenç anları cep telefonuyla kaydetti.

20Ü numaralı Kadıköy-Ümraniye otobüsüne binen 24 yaşındaki üniversite öğrencisi genç kadın, yanında oturan yaşlı adam tarafından taciz edildi.

Az sonra izleyeceğiniz görüntülerde olduğu gibi; yaşlı adam, bir yandan genç kadına dokunmaya çalışırken; bir yandan da pantolonunun üzerinden mastürbasyon yaptı!

Sözcü gazetesine konuşan genç kadın, yaşadığı olayı şu cümlelerle anlattı:

“Yaşadığım korkunç olayın etkisini üzerimden atabilmiş değilim. Saatlerdir elim ayağım titriyor. ‘Dede’ diyebileceğim yaştaki bu şahıs yanıma oturdu. Elinde bir poşet vardı. Sürekli poşeti düzeltiyordu. Sonra elini bacağımın bulunduğu tarafta yana doğru bıraktı. Yaşlı olduğu için yorgundur diye düşündüm. Sonra üzerini düzeltti. Bir eliyle bacağıma dokundu diğer eliyle o eylemi yapmaya başladı. Şoku üzerinden atabilmiş değilim. Yaşlı bir adam olması dolayısıyla bir an ne yapacağımı bilemedim. Telefonumla o anı görüntüledim.”

Genç kadın yaşlı adama tepki gösterince, adam panikleyerek hızla otobüsten indi. Tacizci adamın kimliği bilinmediği için yakalanıp yakalanmayacağı; yakalansa da ceza alıp almayacağı elbette belli değil…

İşte bunlar da, yaşanan tacizin belgesi olan videolar:

İmkansız olduğunu bilsek bile; böyle iğrenç olayların bir daha tekrarlanmamasını diliyor; genç kadına ise büyük geçmiş olsun diyoruz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz