Ünlü Markadan Müslüman Kadınlara Özel Tırnakların Su Geçirmesini Sağlayan Helal Oje

Müslüman kadınlar, ojenin tırnakların su geçirmesini engellemesi ve dolayısıyla da abdeste izin vermemesinden dolayı; oje sürmek konusuna çok sıcak bakamıyorlar. Ancak bu son icat, onların da artık gönül rahatlığıyla oje sürmelerine olanak tanıyacak gibi görünüyor.

Ünlü oje markası Orly ve MuslimGirl.com, piyasaya, Müslüman kadınlar için ‘helal oje’ sürmeye hazırlanıyor.

#HalalPaint isimli koleksiyonun bir ürünü olan helal oje, hem %100 doğal maddelerden üretiliyor hem de tırnakların hava ve su geçirmesine olanak sağlıyor.

Ürünün yaratıcıları, sadece Müslüman kadınlar için bir güzellik çözümü değil; aynı zamanda tırnak sağlığının geliştirilmesi için yeni bir yöntem sunmayı amaçladıklarını söylüyorlar.

Helal oje, piyasaya 6’lı set halinde sunulacak ve şeffaf, kırmızı, bordo, lila, nude ve bronz-rose gold renklerinden oluşacak.

Helal oje, ilk kez üretilmiyor; ancak bu kez üreten markanın sosyal medya gücünden dolayı, daha şimdiden yeterince ses getirmiş durumda.

MuslimGirl.com’un kurucusu olan Amani El-Hatatbey, Müslüman kadınların yeterince temsil edilmediğini, bu fikrin artık yok sayılmamaları için çıktığını söylüyor.

Bakalım bu ürünle, bizler ne zaman tanışacağız? İşte bu da helal ojenin tanıtım videosu:

Detaylı bilgi için buradan lütfen.

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR