Ana Sayfa Yaşam İki Sevgilisiyle Aynı Evi Paylaşan Ve İkisinden De Çocuk Sahibi Olan Adam

İki Sevgilisiyle Aynı Evi Paylaşan Ve İkisinden De Çocuk Sahibi Olan Adam

0
İki Sevgilisiyle Aynı Evi Paylaşan Ve İkisinden De Çocuk Sahibi Olan Adam

Bir aile bebek beklerken; genellikle bunun için heyecan duyan iki kişi; yani bir anne ve bir baba olur. Ancak Adam Lyons ve iki sevgilisi için, durum biraz farklı. Çünkü onların ailesindeki bebek heyecanını bekleyen üç kişi var: İki anne ve bir baba.

Londra’nın doğusundan Texas’a gelen 36 yaşındaki Adam Lyons, Brooke Shedd ve Jane Shalakhova isimli iki kadınla birlikte alışılmadık bir yaşam sürdüğü için, iki yıl önce “dünyanın en şanslı adamı” olarak gündeme gelmişti. O zamanlar ailelerindeki 4. kişi, Adam ve Brooke’un oğlu olan Dante’ydi. Ancak şimdi, Adam’ın diğer sevgilisi Jane de hamile ve onlar heyecanla, ailelerinin 5. üyesini bekliyorlar.

36 yaşındaki Adam Lyons, 28 yaşındaki Brooke Shedd ve 27 yaşındaki Jane Shalakhova isimli iki sevgilisiyle birlikte yaşıyor.

Sevgilisi Broke’dan Dante isimli bir oğlu olan Adam’ın, şimdi de diğer sevgilisi Jane hamile. Ve üçlü, heyecanla, Temmuz ayında doğacak olan bebeği bekliyorlar.

Adam, “Çocuklar, genelde bir kişiye anne; diğerine de baba der. Ama bizim için 3, kesinlikle 2’den daha iyi” diyor ve bekledikleri bebeğin, ailelerini daha eksiksiz bir hale getiriceğine inanıyor.

Adam’ın bir danışmanlık şirketi var ve Jane de onunla birlikte çalışıyor. Ayrıca üçlü, biri ofis diğeri ev olmak üzere aynı alanda bulunan iki farklı dairede yaşamlarını sürdürüyor.

Onlar, hayatın, üç kişi olarak daha kolay olduğu konusunda oldukça ısrarcı; çünkü bu şekilde her zaman çocuklara bakacak biri olduğunu söylüyorlar.

Üçlü, her gece büyük bir yatağı paylaşıyor, ancak bu şekilde yatmanın biraz sıcak ve terli olabildiğini de söylemeden geçemiyorlar.

Adam, cinsel yaşamlarına bazen bir 4. kişiyi dahil ettiklerini; ve birbirleri dışındaki insanlarla da birlikte olduklarını söylüyor. Ancak artık çocuklarıyla mutlu ve çoğu zaman da yorgun oldukları için, genelde bunu tercih etmiyorlar-mış.

“Arkadaşlarımın çoğu; ev, iş, çocuklar gibi sorumluluklarla, ‘normal’ iki kişilik ilişkiler içinde mücadele ediyor. Ama üç ebeveyn olduğunda, bu üç kişiden birinin, mutlaka çocuklara bakma yeteneği oluyor.”

“Biz, hayatın içindeki hiçbir şeyi birbirine karıştırmıyoruz, çünkü hepimizin çok fazla zamanı var.”

“Üç kişi olduğumuz için, sorumlulukları paylaşıyoruz ve birbirimizin cinsel tercihlerine de saygı duyuyoruz.”

Üçlü, ilişkileri konusunda, başlarda birtakım eleştiriler almış ve insanlar, buna uzun süre dayanamayacaklarını söylemişler.

Ama onlar, “Beş yıldır sağlıklı, mutlu ve iki çocuğa sahip gerçek bir aileyiz. Çocuklarımız, ailemizde ‘sıra dışı’ olan hiçbir şey görmüyor” diyor.

Şu anda hamile olan Jane ise, üç ebeveyn olmanın işleri ne kadar kolaylaştırdığını fark edinceye kadar, hiç çocuk istemediğini söylüyor.

Üçlü, bu yıl temsili bir törenle evlenmeyi ve daha fazla çocuk sahibi olmayı planlıyor…

Adam, düğün törenlerinden önce, kız arkadaşlarını ailesiyle tanıştıracağını da söylüyor.

Ne diyelim, bize de bu aileye, mutluluklar dilemek düşer. 🙂

Yararlanılan Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz