Meme Kanserine Yakalanan Büyükannesi İçin Ünlü Güçlü Kadınların Kılığına Giren Küçük Kız

Az sonra göreceğiniz özel proje, 3 yaşındaki dünyalar güzeli Scout’un büyükannesi olan Nonnie’ye meme kanseri teşhisi konduğunda başladı. Scout’un annesinin söylediğine göre, onlar bu zor süreçte kafalarını meşgul edecek bir yol arıyorlardı ve sonunda bu harika fikri hayata geçirmeye karar verdiler!

Nonnie’ye 2016 yılının Nisan ayında meme kanseri teşhisi kondu ve o yılın haziran ayından eylül ayına kadar, 6 kez yoğun bir şekilde kemoterapi tedavisi gördü. Tam bir parça iyileşmişken de, kanser diğer memesine de sıçradı…

Büyükanne Nonnie’nin saçları dökülmeye başlayınca, küçük Scout çok endişelendi; bu yüzden de annesi, hem kızını hem de Nonnie’yi rahatlatmak istiyordu. “Onlara kadınların savaşçı olduğunu hatırlatmam gerekiyordu! Kadınların sahip olduğu gücü öğretmek için de, özellikle ünlü ve güçlü kadınları seçtim.”

Fotoğrafı çekilecek güçlü kadınların listesi hazırlandıktan sonra, annesi Scout’a, listedeki her insandan biraz bahsetti. Daha sonra da birlikte, çoğaltmak istedikleri fotoğrafları seçtiler. Anne ile kızı, proje için; büyükanne Nonnie’nin tanı, tedavi ve mastektomi ameliyatı boyunca; bir yıla yakın bir süre emek harcadılar.

Annesi, Scout’u, bu proje için tanıması gereken tüm güçlü kadınlarla tanıştırdı. Ardından fotoğrafları çektiler… Ve sonunda Scout ile; Nonnie için, bu fotoğraflardan oluşan bir albüm hazırladılar. Bu özel proje, Scout için muhteşem bir anı oldu. En sonunda Nonnie de albümü gördü ve sevinci, gerçekten paha biçilemezdi!

“Bu proje, muhtemelen bana kızıma öğrettiğinden daha fazla şey öğretti. Scout’un ileride bu albüme bakıp, kadınların en az erkekler kadar güçlü olduklarını bilmesini istiyorum.”

Scout, çok şaşırtıcı bir şekilde insanları taklit edebiliyor olsa da, annesi, onun “olmak istediği kişi olması” konusunda; onu her zaman teşvik ettiğini söylüyor.

Ve Nonnie… O da, şu anda tamamen iyileşmiş durumda!

1. Carrie Fisher ve Scout

2. Nonnie ve Scout

3. Malala ve Scout

4. Scout ve Frida

5. Emma Watson ve Scout

6. Betty White ve Scout

7. Adele ve Scout

8. Ellen Degeneres ve Scout

9. Zooey Deschanel ve Scout

10. Nonnie ve Scout

11. Moana ve Scout

12. Scout ve Nonnie

13. Drew Barrymore ve Scout

14. Meryl Streep ve Scout

15. Scout ve Nonnie

16. Ellen Page ve Scout

17. “Eleven” karakteriyle tanınan Millie Bobby Brown ve Scout

18. Rowan Blanchard ve Scout

19. Mindy Kaling ve Scout

20. Selena Gomez ve Scout

21. Scout ve Liza Koshy

22. “maggie” karakteriyle Lauren Cohan ve Scout

23. Taylor Swift ve Scout

24. Scout ve Maia Mitchell

25. Brie Larson ve Scout

Merak edenler için, bu tatlı kızın Instagram hesabı: @hello.scout

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR