Ana Sayfa Moda İlham Veren Tarzıyla Instagram’da Bir Stil İkonu Haline Gelen 88 Yaşındaki Büyükanne

İlham Veren Tarzıyla Instagram’da Bir Stil İkonu Haline Gelen 88 Yaşındaki Büyükanne

0
İlham Veren Tarzıyla Instagram’da Bir Stil İkonu Haline Gelen 88 Yaşındaki Büyükanne

İnsan her yaşta, kendisine özen gösterebilir ve göstermelidir de. Ancak nedense, çoğu zaman belirli yaşa gelmiş kişilerin giyimine özen göstermesine veya bu konuda zevk sahibi olmasına şaşırırız. Oysa bu, onların içindeki yaşam sevincinin ve kendilerine verdikleri değerin en temel göstergelerinden birisidir.

İşte şimdi sizleri, tam da böyle bir insanla tanıştıracağız. 88 yaşındaki Moon Lin, gerçek bir stil sahibi. Kimseye aldırış etmeden ne giymek istiyorsa satın alıyor, giyiyor ve bizce tüm bu giysiler ona inanılmaz yakışıyor!

Güney Tayvanlı ve 88 yaşında bir büyükanne olan Moon Lin, Instagram’ın en yeni stil ikonu.

Moon’u sokakta gören biri fotoğrafını çekmek istedi ve ardından da fotoğrafı Tayvanlı popüler bir Facebook grubunda paylaştı. Moon’un fotoğrafı çok kısa bir süre içinde viral oldu.

Moon’un fotoğrafını çeken genç, fotoğrafı bu not ile paylaştı:

“Bugün alt katta tanıştığımız büyükanne, paylaşabileceği bir fotoğrafını çekip çekemeyeceğimi sordu. Onunla biraz sohbet ettik ve aslında 88 yaşında olduğunu öğrendim, gerçekten de fiziksel olarak yaşlıymış, ancak zihinsel olarak değil. Sonra hemen onu Facebook’a ekledim. (Şimdiye kadar Facebook’ta eklemek istediğim en yaşlı kız…) İşte Instagram’ı.”

Moon, dikkat çeken paylaşımın ardından içerik sitelerine verdiği röportajda, Instagram hesabını, “onu gençleştirdiği için” açtığını söyledi.

88 yaşındaki stil sahibi kadın, ayrıca modayı ve giyinmeyi her zaman sevdiğini de sözlerine eklemeden geçemedi.

Moon, bütün kıyafetlerini kendisi alıyor!

O, fotoğraflarını genelde selfie çubuğu yardımıyla çekiyor; ancak bazen de sokaktaki insanlardan fotoğrafını çekmeleri için ricada bulunuyor.

Moon’un Instagram hesabı, fotoğrafı sosyal medyaya düştüğünden beri 76.000’den fazla takipçi kazandı ve insanlar sürekli olarak onunla ilgili sevecen yorumlarda bulunuyorlar.

Hatta daha şimdiden onun karikatürünü çizen fanları bile var!

Moon ise tüm bu tepkiler karşısında şaşkın. Fotoğraflarının bu kadar beğenilmesini beklemediğini söylüyor ve ekliyor: “Ben sadece istediğim şeyleri yapıyorum.”

Biz de, bu tatlı kadını özgün tarzından dolayı tebrik ediyoruz!

Yararlanılan Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz