Hasta Büyükannesinin Köpeğini Bebek Kılığında Hastaneye Sokan Genç Kadın

Bazen sevdiklerimizi mutlu etmek aslında çok basittir ve bunu yapabilmek için her şeyi göze alabiliriz. Şimdi hikayesini anlatacağımız genç kadın da, hasta büyükannesinin suratında kocaman bir gülümseme yaratmak için büyük bir risk almış… Ve sonunda yaptıkları, her şeye değmiş!

İşte Shelby ile büyükannesinin yürek ısıtan hikayesi.

21 yaşındaki Shelby Hennick isimli genç kadın, Kaliforniya’da yaşayan bir veteriner sağlık teknisyeni.

Shelby’nin büyükannesi Dona, birkaç gün önce, aldığı ilaçlardan birine vücudunun gösterdiği tepki nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Shelby’nin annesi, Dona’nın çok sevdiği köpeği Patsy’i görmek istediğini söyledi. Ve genç kadın da, büyükannesinin bu isteğini yerine getirmekte kararlıydı.

Genelde, evcil hayvanların hastanelere girmesine izin verilmez; çünkü bu durum, hastalar için enfeksiyon riski oluşturabilir. Sadece servis hayvanlarının hastanelere giriş izni vardır.

Bu yüzden Shelby, Patsy’i bir bebek gibi battaniyeye sarıp kucağına aldı ve hastaneye gizlice sokmayı başardı!

Hastane personelleri, Dona’nın ziyaretçilerini tanıdığı için, Shelby hastaneye girerken ona sadece el salladılar.

Shelby, “Patsy hastaneye girerken hiç sesini çıkarmadı ve kolumu yalamaya devam etti” diyor.

Büyükanne Dona, Shelby’i ilk gördüğünde kızkardeşinin bebeğini getirdiğini düşündü; ancak battaniyenin içindeki Patsy’i görünce, resmen şok geçirdi.

Shelby, büyükannesinin Patsy’i 13 yıl önce aldığını ve bir bebek gibi biberonla beslediğini; bu yüzden aralarında çok kuvvetli bir bağ olduğunu söyledi. Sahibini gören Patsy ise, ağladı ve sahibine yeterince yakınlaşamadı…

Sebep olduğu bu tatlı anın fotoğraflarını Twitter hesabından paylaşan Shelby, paylaşımının fazla dikkat çekmeyeceğini düşündü. Ama paylaşımı, 78 binden fazla RT aldı. 😍

“Büyükannem şu anda hastanede yatıyor ve bir süre önce köpeğini görmek istedi. Biz de bu yüzden onun bir bebek gibi görünmesini sağladık ve başardık.”

Shelby, büyükannesi Dona’nın, köpeğini gördüğü için çok mutlu olduğunu ve geçtiğimiz günlerde hastaneden çıkıp eve geçtiğini söyledi. Ve insanlar da onun bu paylaşımına, benzer fotoğraflarla karşılık verdiler. 🙂

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR