Oynadıkları Filmde Yaşadıkları Aşkı Gerçek Hayata Da Taşıyan 11 Unutulmaz Çift

Aşk, bir insan onu gerçekten beklediğinde, istediğinde gelir. Bu kurduğumuz cümle elbette bizim gibi göz önünde olmayan insanlar için geçerli. Çünkü bazı ünlülerin aşkı bulmak için yapmaları gereken tek şey, birlikte oynadıkları kişiye bakmak. Bunları neden mi anlatıyoruz; çünkü bazı aşklar filmlerden gerçek hayata taşınır da ondan. 🙂

İşte filmde oynadığı aşkı, kendi hayatlarına da taşıyan, yabancı sinemanın unutulmaz 11 çifti.

1. Emma Stone ve Andrew Garfield aşkı

The Amazing Spider-Man filminde, “Peter Parker” ve kız arkadaşı “Gwen Stacy” olarak karşımıza çıkan çifti, çok ama çok yakıştırmıştık. Onların filmdeki romantik maceraları trajik bir şekilde son bulsa da; gerçek hayatta, aralarındaki aşkın başlangıcıydı. Bu birbirine çok yakışan çift şimdilerde birlikte olmasa da, bir süreliğine onları yan yana görmek bile çok güzeldi.

2. Nina Dobrev ve Ian Somerhalder aşkı

Filmdeki doğaüstü aşk hikayesi, o kadar güçlüydü ki ekran dışında da bir aşka yol açtı. The Vampire Diaries’de Elena ve Damon birlikte sonsuza dek mutlu oldularsa da; onların gerçek hayattaki ilişkileri sadece 3 yıl sürdü.

3. Emily VanCamp ve Joshua Bowman aşkı

Birlikte rol aldıkları intikam serisinde, bu çiftimizin arasındaki sevgi nefrete dönüşmüştü ancak gerçek hayatta işler bambaşkaydı; çünkü Emily Thorne ve Daniel Grayson’u oynayan bu tatlı ikili, birbirlerine aşıklardı.

4. Antonio Banderas ve Melanie Griffith aşkı

Bu uyumlu ikili 1995 yılında “Two Much” isimli filmin setinde bir araya geldi ve uzun yıllar boyunca da onlar hep çok mutlu göründüler. Ancak ne yazık ki, 20 yıl sonra, Hollywood’un en istikrarlı evliliklerinden biri olarak kabul edilen Banderas- Griffith evliliği, sona erdi.

5. Ben Affleck ve Jennifer Lopez aşkı

Ünlü çiftlerden biri olan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 2003 yılında “Gigli” isimli filmin setinde bir araya geldi. Filmin ardından da 1 yıl sürecek olan ilişkilerine başladılar. Ancak 1 yılın sonunda, bu haberle hayranlarını üzen çift, kesin bir biçimde yollarını ayırdı.

6. Rachel Bilson ve Adam Brody aşkı

Eğer siz de “The O.C” hayranlarından biriyseniz, bu çifti zaten yakından tanıyorsunuz demektir. Rachel Bilson ve Adam Brody’i ekranda izlerken bile, aralarındaki yoğun çekim belli oluyordu; dolayısıyla birbirlerine aşık olmaları, aslında hiç de şaşırtıcı değildi. Seth ve Summer karakterlerini canlandıran bu tatlı çiftin gerçek hayattaki birlikteliği ise, ne yazık ki 3 yıl sürdü.

7. Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr. aşkı

Bu ikili, ilk kez 1997 yılında “Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” isimli filmde bir araya gelmişti. 2002 yılında birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar ve şimdi Los Angeles’ta iki çocuğuyla birlikte mutlu mesut yaşıyorlar.

8. Blake Lively ve Penn Badgley aşkı

Bu çiftimiz, “Bir ilişki nasıl düzgün bir biçimde bitirilir”in en güzel örneklerinden biri. İkili, Gossip Girl’de oynarken, 2 yıl boyunca birlikteydi; 2010 yılında ayrıldılar. Ancak ikisi de bu durumu profesyonel bir biçimde ele alarak, ayrılıklarının iş hayatlarını etkilemesine izin vermedi.

9. Kristen Stewart ve Robert Pattinson aşkı

Bu çifti kim unutabilir ki? Bütün dünya “The Twilight Saga” karakterleri için deliriyordu. Ancak her şey göründüğü kadar mükemmel olmayacak ki; filmdeki güzel aşk hikayesi, gerçek hayatta çok ani bir şekilde sona erdi.

10. Rachel McAdams ve Ryan Gosling aşkı

Ekranlardaki en kafa karıştırıcı kimyaya sahip çiftlerden biri. “The Notebook” filminin ana karakterleri, gerçek hayatta 4 yıl boyunca birlikteydi. İkilinin ilişkisinde ilginç olan şey ise, çekimler ilk başladığında, ikisinin de birbirine tahammül edemiyor olması. 🙂 Demek ki gerçekten de “Aşk ve nefret arasında ince bir çizgi var”…

11. Mila Kunis ve Ashton Kutcher aşkı

Mila Kunis ve Ashton Kutcher, bir şey olacaksa olur lafının kanıtı gibi. Bu tatlı ikili, ilk kez “70s Show” setinde bir araya geldi. Ve bundan 14 yıl sonra birbirlerine aşık olup evlendiler. Bu aşk hikayesi, iki çocukla birlikte mutlu bir son buldu.

Yararlanılan Kaynak: BrightSide

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR