Ana Sayfa O Kadın 80 Yaşındaki Oğluna Bakabilmek İçin Onunla Birlikte Huzurevine Taşınan Anne

80 Yaşındaki Oğluna Bakabilmek İçin Onunla Birlikte Huzurevine Taşınan Anne

0
80 Yaşındaki Oğluna Bakabilmek İçin Onunla Birlikte Huzurevine Taşınan Anne

Her anne, sonsuza kadar çocuklarıyla birlikte mutlu bir şekilde yaşamak ister. Aynı şekilde her çocuk da, son nefesine kadar annesini yanında görmekten mutluluk duyar. Ancak ne yazık ki çoğu zaman bu mümkün değildir… Ama listemizdeki adam, bu cümlemizin dışında kalıyor. Çünkü hem dünyanın en özel annesine sahip; hem de onunla 80 yıldır birlikte! Daha ne olsun ki?

İşte anneliğin yaşam boyu devam ettiğinin kanıtı çok ama çok dokunaklı bir hikaye…

98 yaşındaki Ada Keating, 80 yaşındaki oğluna daha rahat bakabilmek için, bir yıl önce onunla birlikte bir huzurevine taşındı.

Ada ve kocası Harry’nin 4 çocuğu vardı: Tom, Barbara, Margi ve Janet. Tom emekli olmadan önce bir inşaat şirketinde dekoratör olarak çalışıyordu. Ada ise bir hastanede yardımcı hemşire idi.

Hayatı boyunca hiç evlilik yapmayan 80 yaşındaki Tom, yaşamı boyunca hep annesiyle birlikteydi. Bu tatlı ikili, birlikte vakit geçirmeyi çok sevdikleri için de yine birbirlerinden ayrılamadılar.

98 yaşındaki anne, oğluyla aralarındaki özel ilişkiyi, “Her gece Tom’un odasına gidip ona iyi geceler ve sabahları da günaydın diyorum” diyerek açıklıyor. 80 yaşındaki oğlu Tom ise, bu durumdan duyduğu mutluluğu annesine “Anne olmayı hiç bırakma” diyerek anlatıyor.

Ailenin diğer üyeleri ise Ada ve Tom’un bulunduğu huzurevini düzenli olarak ziyaret ediyor ve onları bir arada görmekten mutlu olduklarını söylüyorlar.

Ada’nın torunu Debi, “Onları ayırmak imkansız. Her ikisi de, 7 gün 24 saat birlikte olacaklarına ikna olduktan sonra bize güveniyor” diyor.

Huzurevi yöneticisi Philip Daniels ise, “Tom ve Ada’nın yakın ilişkisini paylaşmak çok dokunaklı. Onların ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz de ayrıca çok mutluyuz. Anneler ile çocuklarının huzurevlerinde bir araya gelmesi çok nadir rastlanılabilecek bir olay. Bu yüzden onların zamanını mümkün olduğunca özel kılmak istiyoruz” diyerek bu tatlı ikiliyle olmaktan duyduğu mutluluğu anlatıyor.

Biz de onlara çok güzel zamanlar diliyoruz! Umarız hiç ama hiç ayrılmazlar!

Listemizi beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın!

Yararlanılan Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz