Başak Burcu Erkeğinin Zor Ama Mümkün Olduğunun Kanıtı 16 Enteresan Özelliği

Hatırlayacak olursanız burç listelerimizin en son konuğu ikizler erkeğiydi… Sözlerimiz ikizler erkeklerini incitmiş olsa da, ne yapalım; dost acı söyler… Hem zaten çoğunluk, söylediklerimize katıldı. 🙂

Bugünün şanslı kişisine gelecek olursak… Elbette başak erkeği! Tıpkı ikizler erkeklerini gördüğünüz anda uzaklaşmanız gereken birçok nedeni sizlere ‘dürüstçe’ sunduğumuz gibi; yeri geldiğinde övülmesi gerekeni övmeyi de iyi biliriz. Bu yüzden, bu listemizde de, en az ikizler erkeğinde olduğumuz kadar dürüst olacamızın garantisini veriyoruz.🤞

İşte başak burcu erkeğinin zor ama mümkün olduğunun kanıtı 16 enteresan özelliği.

1. Başak burcu erkeği çok titizdir. Ama bu demek değil ki, odası toplu olsun.

Dağınık bir evde, bir odada yaşamayı asla kabullenemezler. Bu yüzden etraflarında onların dağınıklığını toplayan birisi varsa, onlardan mutlusu yoktur. Ama tertemizdir; dağınıklığı, toplamayı sevmediğinden…

2. İnsanlarla fazla samimi olmaz, olamaz. Çünkü ne gerek var?

Başak burcu erkeği, genelde insanlar tarafından çok soğuk bulunur. Çünkü kimseyle bir derdi yoktur. İnsanlarla yakınlık kurmadan önce onları gözlemler, sadece anlaşabileceğini düşündüğü insanlarla iletişim kurmayı tercih eder.

3. Bu insan, dışarıdan çok soğuk görünen; ama özünde kalorifer petekli bir adamdır. Her mevsim sarılıp ısınabilirsiniz.

Elbette hayatındaki sayıca az insandan biriyseniz. Başak burcu erkeği, kendisine özenle bir çevre kurar. Onun için ailesi, sevdiği birkaç arkadaşı ve eş ruhu yanında olsun yeter. Bu yüzden de, insanların onu soğuk bulmasını asla umursamaz.

4. Gizemli bir cinayet dosyasını tek solukta çözebilecek kadar detaycı ve dikkatlidir.

Onun için hayat detaylardan oluşur. Sizin yüz kere geçtiğiniz yolda bir kez olsun görmediğiniz şeyi, o ilk geçisinde görüp hafızasına kaydeder. Deli midir, nedir…

5. Başak burcu erkeği, dünyaya ne istediğini bilerek gelir. Bu yüzden hiçbir zaman hayatında karışıklığa yer yoktur.

O, karmaşık ilişkilerin, dolambaçlı yolların insanı değildir. Neyse o’dur, karşısındakilerden de aynı netliği bekler.

6. Bir duvar kadar “düz”dür. Bu bazen onun ruhsuz gözükmesine neden olsa da, aslında çevresindekiler için hayat kolaylaştırıcı bir özelliktir.

Başak burcu erkeğine üstü kapalı şeyler söyler ya da bir şey söylemeden sizi anlamasını beklerseniz, size şimdiden bol şans diliyoruz. Onunla bir derdiniz varsa ya açık açık söyleyin ya da sonsuza kadar susun.

7. Çok sık sinirlenmez, ama sinirlendiği zaman gözü kimseyi görmez. Bu yüzden başak burcu erkeğinin bir parça “kırıcı” olduğu söylenebilir.

Başak burcu erkeğinin siniri sürpriz değildir. Onu iyi tanıyorsanız bir süre sonra neye kızacağını zaten tahmin ediyor olursunuz. Anca cümleleri biraz kırıcı olabilir. Çünkü kendisi iyi bir gözlemci olduğu için, karşısındaki insanın zayıf karnını çok iyi bilir.

8. Dış görünüşüne her zaman önem verir, temiz giyinir; sadeliğe ve sade insanlara bayılır.

Dolayısıyla da karşısında tıpkı kendisi gibi birini görmek ister. Temiz, titiz ve sade.

9. Başak erkeği çok yaratıcıdır, çok çalışkandır; biraz ittirmeyle de tam bir görev insanı haline gelir.

Konu ne olursa olsun, ona beş dakika verin; size bin fikirle gelsin. Sorumluluk almayı pek sevmez ama çalışmayı sever.

10. Kaç yaşında olursun yaramaz bir çocuk gibidir; evin içinde bulamıyorsanız masaların altına falan bakabilirsiniz.

Başak burcu erkeğinden her türlü hınzırlığı görebilirsiniz. Meraklıdır, neşelidir, eğlencelidir. Evin içinde bir çocuk gibi sürekli dolanır, bir şeyler kırar. Sonra da suçunu itiraf etmemek için, bir yerlere saklanır.

11. Başak burcu erkeği, çoğunlukla egoist bulunur; oysa o sadece egosuyla fazla barışıktır.

Başak burcu erkeği, kendisini de yaşamayı da sever. Bu sevgisini de pek çok insan gibi dolaylı yollardan ortaya koymaz. Bu yüzden onun bencil biri olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak biraz yakından tanırsanız, aslında sevdiklerine ne kadar düşkün olduğunu anlayabilirsiniz.

12. Onda herkese yetecek kadar “hayal” vardır, son derece mantıklı biri gibi gözükse de, aslında aklı, hayalleriyle doludur.

Birçok insanın hayal kurmak aklına bile gelmezken, başak burcu erkeği her zaman hayalleriyle yaşar. Ve muhtemelen onları bir gün mutlaka gerçekleştirir.

13. Başak burcu erkeği, karşısındaki insanı üzeceğini bilse dahi yalan söylemez, söyleyemez.

Bu kadar düz bir adam, zaten nasıl yalan söylesin?

14. İş yapmaktan çok, yapacağı işleri bir sıraya koymayı, düzenlemeyi sever. Hatta işlerini sıralamaktan, iş yapmaya vakit bulamadığı bile olmuştur.

Başak burcu erkeğine düzenlemesi için dağınık bir çekmece, içi eşyalarla dolu bir baza altı verin; sonra da gözlerindeki “mutluluğa” odaklanın.

15. Hassas bir ruhu vardır; bunu da ancak sanatın bir dalıyla ilgilenerek dünyaya yansıtabilir.

Başak burcu erkeği, farkında olmasa bile mutlaka sanatın herhangi bir dalına yeteneği vardır.

16. Başak burcu erkeğiyle, aynı frekansı yakalamak gerçekten zordur. Ama o frekans bir kere tutarsa, bir ömür boyu sürebilir…

Kabul ediyoruz kolay insanlar değiller. Ancak eğer onu anlamayı başarır ve size güvendiğinden emin olursanız; aranızdaki uyumu bozabilecek tek bir etmen bile bulamazsınız dünyada.

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR