Camdan Düşen Kadın İşçiye Yardım Etmeyip Videoya Çeken Zalim Ev Sahibi

Dün sosyal medyada paylaşılan bu video ile, hepimiz bir kez daha insanlığımızdan utandık… Kuveytli ev sahibi, evinde çalışan kadının camdan düşmek üzere olduğunu görmesine rağmen; ona yardım etmek yerine düşüşünü videoya çekti.

Etiyopyalı olduğunu bilinen kadın işçi, yedinci kattan düşmek üzereyken, kendisine yaklaşan kişiden “Beni tutun, sarılın!” sözleriyle yardım istiyor. Ev sahibinin ona cevabı ise alaycı bir biçimde sarfedilen “Çılgın, gel içeri!” sözleri oluyor. Kadın işçi daha fazla dayanamıyor ve birkaç dakika içinde 7. kattan aşağıya düşüyor.

İşte o korkunç anlar…

Yedinci kattan başka bir çatının üzerine düşen zavallı kadının düşüşünü etraftan birileri görmüş olacak ki, bir süre sonra itfaiye geliyor ve kadının indirilmesine yardım ediyor… Neyseki düştüğü zemin fazla sert değil ve ciddi bir yaralanma olmadan kurtulabiliyor.

Bunlar da genç kadının kurtarılma anları…

Ev sahibi kadının, çalışanına neden yardım etmediğiyle ilgili bir bilgi yok. Ancak elbette böyle bir olayın hiçbir açıklaması olamaz. Kadın işçinin bu yükseklikten ciddi bir yara almadan kurtulması ise gerçekten mucize. Ruhuna aldığı yarayı ve olayın travmatik boyutunu tartışmıyoruz bile!

Bu zalimliğin bir an önce cezalandırılmasını umuyoruz. Çünkü bu yapılanın bir insanı kasten öldürmekten daha farklı bir yanı yok…

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR