Hepsi Grubu Şimdi Ne Yapıyor? İşte O Çok Sevdiğiniz İsimler!

2000’li senelerin en popüler müzik gruplarından olan ‘Hepsi’, hızlı bir şekilde yükseldi. Ancak zaman içerisinde geri çekildi fakat adını hala unutturmadı. Grup üyelerinden olan Gülçin’in ayrılmasından sonra müzik kariyerine 3 kişi olarak devam eden grup üyeleri bir süre sonrasında müzik kariyerlerini tamamen sonlandırdı. İşte Hepsi grubu şimdi ne yapıyor? Güncel detaylar…

Hepsi Grubu Ne Zaman Kuruldu?

İlk albümünü 2005 senesinde yayınlayan Hepsi grubu, ’Olmaz Oğlan’ parçası ile sesini duyurdu. İlk albümleri çıktığında en küçüğü 19 ve en büyüğü 21 yaşında olan grup üyelerinin şan ve dans eğitimi vardı. Eren Bakıcı, Cemre Kemer, Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül’den oluşan bu grup zaman içerisinde büyük bir kitleye ulaştı. Hatta 2007 senesinde ‘Hepsi 1’ isimli bir dizi ile gündemde kalmaya devam ettiler.

Hepsi grubu şimdi ne yapıyor

Hepsi Grubu Ne Zaman Dağıldı?

Özellikle genç ve çocukların hayranı olduğu Hepsi grubu, 4 genç kadından oluşuyordu. Grubun dağılmasının en önemli etkenlerinden bir diğeri de hayran kitlesinin yaşının büyümesi ile eski popülerliğini yitirmesi oldu. İlk başladıklarında 4 kişi olan Hepsi Grubu, 2014 senesinden sonra piyasadan çekilmeye başladı. Gruptan ilk ayrılan ilk isim Gülçin ise 2008 senesinde veda etti. 3 kişi kalan Hepsi grubu bu çalkantılı süreci çok iyi yönetemedi ve herkes farklı bir alana kaydı. Birçok Hepsi hayranı onları unutamadı ve tekrardan birleşmeleri yönünde baskılara devam ettiler.

Hepsi Grubu Şimdi Ne Yapıyor?

Bir dönemin en popüler kız gruplarından birisi olan ‘Hepsi’ grubu seneler önce dağıldı. Hayranları bu duruma üzülmüş olsa da herkes kendi yoluna gitti. Şimdi Cemre, Yasemin, Eren ve Gülçin’in şimdiki hallerine ve hayatta neler yaptıklarına bakalım…

Hepsi grubu şimdi ne yapıyor

Gülçin Ergül

2009 senesinde Hepsi grubundan ayrılan Gülçin Ergül, müzik kariyerine tek başına devam etti. Hala güncel olarak müzik kariyerinde tek başına ilerliyor. Sosyal medyada ise 300 bin civarı takipçisi bulunan sanatçı, düzenli olarak yeni parçalarını çıkarmaya ve hayranlarına konser vermeye devam ediyor.

Hepsi grubu şimdi ne yapıyor

Eren Bakıcı

Eren Bakıcı, grubun ilk kuruluşundan beri doğa sevgisi ile bilinen bir sanatçıydı. Ardından müziği bıraktı ve doğa ile iç içe yaşamaya başladı. İlk zamanlarda organik tarım ve seramik çalışmalarına devam etti. Güncel olarak ise seramik çalışmalarına ağırlık vererek bu alanda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Hepsi grubu şimdi ne yapıyor

Yasemin Yürük

Yasemin Yürük, müziği bıraktıktan sonrasında kick boks ve pilates eğitmenliği yaptı. Hala güncel olarak yüksek miktarda takipçi sayısına sahip olan Yasemin Yürük, yaptığı paylaşımlarla birlikte beğeni toplamaya devam ediyor.

Hepsi grubu şimdi ne yapıyor

Cemre Kemer

Cemre Kemer, ilk müzik kariyerini bıraktığı zaman pilates eğitmenliği yaptı. Bunun dışında Instagram’da yüksek takipçiye ulaşan Cemre, yaptığı çekiliş ve reklam çalışmaları ile öne çıktı. 23 Aralık 2021 tarihinde evlenerek kız çocuğu dünyaya getirdi.

Sonuç olarak efsanevi Hepsi grubu dağılmış olsa da herkes kendi yolundan ilerlemeye devam ediyor. Yine de günümüzde Hepsi grubunun şarkıları hala dinlenmeye, hatırlanmaya devam edecek gibi görünüyor diyebiliriz.

Hepsi Grubu Şimdi Ne Yapıyor? İşte O Çok Sevdiğiniz İsimler! İçeriğimiz ilginizi çektiyse mutlaka Ölmeden Önce Yapılacak Şeyler: İşte 100 Farklı Aktivite içeriğimize göz atmanızı öneriyoruz.

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR