Geçirdiği Beyin Ameliyatından Sonra Her Söze Maniyle Cevap Veren Kadın [Video]

Hayat, iyi veya kötü sürprizlerle dolu. Bazen başımıza gelen bir olay, geriye kalan hayatımızın tamamını değiştirebiliyor. Şimdi sizlerle hikayesini paylaşacağımız kadının da, işte tam böyle hayatı değişmiş. Buyrunuz, 53 yaşındaki Ümmani Uysal’ın filmleri aratmayacak türden hikayesi!

Antalya-Gazipaşa ilçesinde yaşayan 53 yaşındaki Ümmani Uysal, 2010 yılında, evine gitmek için bindiği minibüsten düştü ve ağır bir şekilde yaralandı.

Başından ağır yaralanan kadını, hemen ameliyata aldılar. Uysal, geçirdiği beyin ameliyatından sonra sağlığına kavuşsa da; ameliyat nedeniyle sol omzunda bir tik oluştu.

Ancak onun hikayesinde bundan daha da garip bir şey var… Ümmani Uysal, ameliyattan sonra her derdini manilerle anlatmaya başladı!

Görenlerin inanamadığı kadın, o zamandan beri, kendisine söylenen her söze, kontrolü dışında mani söyleyerek karşılık veriyor.

İşte bu da, mahallenin neşesi olan bu kadının hayretle izleyeceğiniz videosu:

Ne diyelim; gerçekten gülsek mi, ağlasak mı bilemedik… Ümmani Hanım’a, geç de olsa başına gelen kaza nedeniyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Tabii kendisi bu durumdan rahatsız mı tam olarak anlayamadık…

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR