Tatile Giden Sevgilisinden Kadınları Uzak Tutmak İçin Bu Yöntemi Buldu

Hiçbir kadın, sevgilisinin/eşinin başka bir kadınla tatil yapmasını istemez; daha doğrusu bu ihtimal bile, onu çıldırtmaya yetebilir. İşte hikayemizdeki genç kadın da, sevgilisini kendisi olmadan tatile göndermek durumunda olduğu için; onu çıldırtan tüm ihtimalleri düşünmüş… Sonra da ortadan kaldırmak için çok ama çok anlamlı bir fikir bulmuş!

Bristol, Withywood’da yaşayan 18 yaşındaki Korie Heyward, onsuz Malia’ya tatile gidecek olan sevgilisi Jake Tolliver’ı diğer kadınlardan uzak tutmak için harika bir fikir düşündü!

Sonra da Jake’e, üzerinde kendi fotoğraflarının ve çeşitli uyarıların yer aldığı bir tişört tasarladı.

Tişörtün ön yüzüne, kendisinin ve 4 aylık kızı Emmy-Rose’un fotoğrafıyla birlikte, “Ben kızlarımı seviyorum ve Malia’daki tüm kadınlardan nefret ediyorum”…

Arka yüzüne ise, “Bunu okuyabiliyorsan, ona çok yakınsın demektir. Bu yüzden lütfen uzak dur” yazdırdı. 🙂

Korie’nin söylediğine göre, Jack, başlarda bu tişörtle tatile gitme fikrinden pek hoşlanmadı ancak sonra o da bu fikri eğlenceli ve komik buldu.

Korie’nin paylaşımı bazıları tarafından manyakça bulunsa da, genç kadın elbette bunun bir şaka olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Muhtemelen bu tişörtü giyerse, daha fazla dikkat çekecek.” 😟 😅

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR