Sevgilinizin Doğum Günü İçin Ellerinizle Hazırlayabileceğiniz 10 Şahane Hediye Fikri

Doğum günleri özeldir ve bu özel günler hediyeler ile taçlandırılır. Her hediye için özeniriz ancak “sevgilinin doğum günü” dendiğinde ve konu sevgiliye hazırlanacak hediye olduğunda, hiç şüphesiz hepimiz telaşa kapılırız. Çünkü hayatta ailemizden sonra bizi deli gibi seven, sevgi dolu kollarıyla saran, gerçekten güvendiğimiz birine duyduğumuz sevgiyi ve minneti gösterebilmek için en uygun gündür doğum günleri… Bu yüzden siz de, bu çok özel günlerde sevgiliniz için ellerinizle hazırladığınız doğum günü hediyeleri ile gözleri doldurabilir, yıllarca birlikte gülümseyerek hatırlayabileceğiniz sürprizler hazırlayabilirsiniz! İşte hepsi birbirinden şahane olan sevgiliye hazırlanacak hediye fikirleri!

1. Masanızda size eşlik edebilecek güzel bir fotoğraf sunumu. Gerekli malzemeler; kavanoz, fotoğraf, zeytinyağı ve isteğe göre birkaç parça çiçek. Bu güzel sunuma sadece sevgiliniz değil herkes aşık olacak!

2. Anılarınızı bir kutuda toplamaya ne dersiniz? Aşk kutusu birçok duyguyu karşınızdakine geçirebilecek kadar güçlü bir hediye olacak! Üstelik tek ihtiyacınız kare bir kutu, birkaç karton ve çokça fotoğraf!

3. “Ben duygularımı uzun uzadıya anlatmak isterim” diyorsanız, sevgilinize her sayfayı çevirdiğinde aşkınızı, anılarınızı anlatan bir kitap hazırlayabilirsiniz. Bunun için bir defter ve sizin aşk dolu cümleleriniz yeterli!

4. Sevgiliniz puzzle yapmayı seviyorsa, işte bu hediye tam ona göre! Fotoğraf puzzle diyebileceğimiz bu hediye için aynı boyutta 16 küp, üzerine yapıştıracağınız bir fotoğraf ve sevgilinize sunmak için bir kutu yeterli.

5. Kitap aşıklarını da unutmadık! Dikdörtgen, kalın bir kartonun üzerine yapıştırdığınız fotoğraf kolajınız ve son olarak uç kısmına açtığınız delikten püskül geçirerek hazırladığınız kitap ayracınız hazır hale geldi bile!

6. Sevgiliniz her sabah uyandığında gözlerini anılarınıza açsın ister misiniz? Büyük boy bir çerçeve, çerçevenize göre çivi, istediğiniz renkte ve kalınlıkta ip, çerçevenize sığacak kadar fotoğraf ve minik mandallar, bu harika çerçeveyi hazırlamak için yeterli!

7. Hepimizin eskimiş hatta yırtılmış olsa dahi atamadığımız giysileri vardır… İşte sevgilinizin aşık olduğu eskimiş kıyafetleri yenileyip ona hediye etme fırsatı! Sadece hayal gücünüze bağlı olan bu hediyede öneri olarak kumaş boyası, kalemi ya da kumaşlar kullanabilirsiniz.

8. Çiçekleri seven sevgilinize, bir can hediye etmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse, sevgilinizin sevdiği çiçeği bir fanusta süsleyerek ona hediye edebilirsiniz.

9. Odasına girdiğinde ellerinizle hazırladığınız yastığı görmek eminiz onun da yüzünü güldürecektir! Bunun için bir adet yastık, arzu ettiğiniz desenlerde şekil verdiğiniz keçe kumaşı ve yastık üzerine işleyeceğiniz ip yeterli! Son olarak parfümünüzden sıkmayı unutmayın!

10. Kahve ya da çay içmeyi seven sevgiliniz için hazırlayacağınız bu aşk dolu kupa, eminiz önce kalbini sonra da içini ısıtacak! Beyaz ya da siyah bir bardak üzerine cam boyası ile istediğiniz şeyleri yazabilir veya çizebilirsiniz.

BONUS

Unutmayın; sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye, aşkınız! Hediyeler, sadece yüzleri güldürecek ve anı olarak saklanacak güzel birikimlerdir…

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR