11 Karşılaştırmalı Fotoğrafla Ünlülerin Karakteristik Yüz Özellikleri Olmasaydı

Sürekli değişen ve insanlara dayatılan güzellik standartları yüzünden, hem kadınların hem de erkeklerin kendilerine özgü duruşlarını ve doğallıklarını kaybetmelerinden şikayet edip duruyoruz. Ancak elbette, bir insanın ayırt edici özelliklerini kaybetmesi, bir plastik cerrahi operasyonuna bakar.

İşte bu düşünceden hareketle, yüzlerindeki ayırt edici özellikleriyle dikkat çeken ünlülerin fotoğraflarına Photoshop uygulanmış. Bakalım yüzlerini ezbere bildiğimiz ünlüler, küçük detaylar olmadan nasıl görünüyorlar?

1. Daha ince dudaklı bir Angelina Jolie

Angelina Jolie’nin en karakteristik özelliği, dolgun dudakları. Eğer bu dudaklara sahip olmasaymış, ince dudaklarıyla yine de güzel olurmuş. Ancak biz olduğu halini tercih ediyoruz!

2. Daha ince kaşlı bir Cara Delevingne

Güzel oyuncu ve model Delevingne, göz kamaştırıcı kaşları olmadan, büyüleyici bir kadına benziyor. Ancak sahip olduğu kaşlarla, büyüleyiciden daha uç bir güzellikte. Belki de ergenlik döneminde arkadaşları, onun kalın kaşlarıyla dalga bile geçiyordur, kim bilir. 🙂

3. Daha küçük ağızlı bir Julia Roberts

Julia Roberts da küçük yaşlarındayken büyük bir ağıza sahip olmaktan şikayet ediyormuş. Ama şimdi muhtemelen gurur duyuyordur! Bu karşılaştırmalı fotoğraf, onun müthiş gülümsemesinin ona nasıl bir cazibe kattığını gözler önüne seriyor.

4. Yüzünde küçük değişiklikler yapılmış bir Benedict Cumberbatch

Yakışıklı aktör, alışılmadık görünüşüyle ​dalga geçmekten hoşlanıyor ancak milyonlarca insan ona adeta ona tapıyor. Benedikt’in çenesinin, dudaklarının, gözlerinin ve burnunun hafifçe değiştirilmiş hali; sanıyoruz doğada var olan en güzel şey!

5. Daha küçük burunlu bir Barbra Streisand

Ünlü oyuncu Barbra Streisand’ın, burnu yüzünden film tekliflerini reddettiği bir dönem vardı, ama sonra o, tüm dünyaya yeteneğin daha önemli olduğunu kanıtladı. Streisand’ın, belki de daha küçük bir burnu olsaydı; daha uyumlu bir görüntüsü olacaktı ama olduğu haliyle de, photoshoplu haline açık ara fark atacak kadar çekici!

6. Daha ince dudaklı ve küçük burunlu bir Scarlett Johansson

Dudakları olmadan hayal edemeyeceğimiz bir başka oyuncu da hiç şüphesiz Scarlett Johansson. Daha ince dudaklar ve daha minik bir burunla, ifadesi biraz daha katı bir hale geldi. Anlaşılan birileri, bu işi bizden daha iyi biliyor. 🙂

7. Gözleri, burnu ve kulaklarıyla oynanmış bir Vincent Cassel

Bu sinsi bakışlı Fransız, yakışıklılığıyla değil şaşırtıcı karizmasıyla kalbimizi kazananlardan. Dolayısıyla photoshopla düzenlenen her şey (gözleri, burnu ve kulakları), onu daha az büyüleyici kılıyor.

8. Dişlerinin arasında boşluk olmayan bir Vanessa Paradis

Vanessa Paradis’in dişleri arasındaki boşluk, muhtemelen filmografisinden daha ünlüdür. Ve onsuz biraz daha şirin gözüküyor, değil mi? 🙂

9. Ben’i olmayan bir Cindy Crawford

Süper model, bir zamanlar, dudağının kenarındaki bu ünlü beni aldırmak istedi. Elbette, o her iki durumda da güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekecekti. Ama bizce, her insan olduğu haliyle daha güzel!

10. Daha büyük gözlü ve kalın dudaklı bir James McAvoy

Photoshopla, McAvoy’un burnu biraz daha küçük yapılmaya ve gözleri ile dudakları da hafifçe büyütülmeye çalışılmış. Sonuç ise şu: Yakışıklıydı ve hala yakışıklı!

11. Düz kaşlı bir Adrien Brody

Adrien Brody, yeni kaş ve burun şekliyle sadece değişmekle kalmadı, o benzersiz üzgün cazibesini de kaybetti.

Karakteristik özellikleri elinden alınan bu ünlü insanların karşılaştırmalı fotoğrafları, aslında tek bir gerçeği ortayay koyuyor: Her insan olduğu haliyle benzersiz ve de güzel!

Peki siz bu fotoğraflar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR