65 Yıldır Aynı Yastığa Baş Koyan Yaşlı Çiftin Aşka İnancınızı Tazeleyecek Fotoğrafları

Bazen aşka olan inancımızı yitirsek de, çevremizden duyduğumuz ya da birebir şahit olduğumuz bazı anlar; kaybolan inancımızı tazeliyor; hatta ilk günkünden daha sağlam bir hale getiriyor. Şimdi hikayesini öğreneceğiniz ve tatlı mı tatlı fotoğrafları göreceğiniz çiftimiz, bizim aşka olan inancımızı bir kez daha tazeledi! Çünkü onların aşkı, seyirlik değil ömürlük! Hem de “koca bir ömür”lük!

Beş yıl önce, Ruby ve Harold, 60. evlilik yıl dönümleri için, fotoğrafçı Megan Vaughan’a başvurarak bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmişlerdi.

Hatta fotoğrafçı Megan Vaughan, o fotoğraf çekimi sırasında çok eğlenceli vakit geçirdiklerini söylüyor…

Bu çekimden beş yıl sonra, çiftimiz 65. evlilik yıl dönümleri için yeniden fotoğraf çekimi yaptırmak istediler ve Megan’ı aradılar.

Megan da mutlulukla çiftin yanına gitti. Ruby, Megan’ı sevgiyle kucakladı ve Megan da onu tekrar gördüğü için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi.

Ancak Ruby demans(bunama) hastasıydı ve aslında Megan’ı hatırlamıyordu. Bu yüzden onu görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Megan’a, “Şey, nedenini bilseydim keşke!” dedi.

Megan, Ruby’nin kendisini hatırlamamasına karşın; uzun süredir görmediği bir aile dostunu kucaklıyormuş gibi sevgiyle sarıldığını söylüyor!

Çünkü Ruby, bazı hatıraları unutuyordu belki ama kişiliği hala aynı derecede harikaydı!

Megan, Ruby’nin onu hatırlamayacak olmasının üzücü olduğunu ancak onlarla yeniden birlikte olmanın ve böyle büyük bir aşka şahitlik etmenin harika bir duygu olduğunu söylüyor…

65 yıllık bir birliktelik, 65 yıllık bir aşk!

Tıpkı Megan’ın da dediği gibi; “Onlarınki gibi uzun süren bir aşk, nadiren görülür. Bu; kutlanması, belgelenmesi, hatırlanması ve çaba gösterilmesi gereken bir şey!”

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR