Askerdeki Kocasını Muhteşem Bir Fikirle Hamilelik Çekimine Dahil Eden Kadın

Bazen, hayatımızdaki mutlu gelişmeleri, sevdiğimiz insanla paylaşamayız. Ya da en azından bazı mutlu bekleyişler, çeşitli zorunluluklar nedeniyle, ayrı ayrı yaşanabilir. Ama aşk her zaman, her şeye bir çözüm bulur… ❤

Geçtiğimiz ayın başlarında, Veronica Phillips isimli genç kadın; Miami- Florida’da bir fotoğrafçı olan Jennifer McMahon’la, bir hamilelik çekimi için rezervasyon yaptı.

Veronica, kocası Brandon’ın hava kuvvetlerine hizmet ettiği için yurtdışında olduğunu, çekimlerde bulunmayacağını ve bazı fotoğraflarda onun ceketini giyeceğini söyledi.

Ayrıca, fotoğrafçı McMahon’a, kocası Brandon’u bazı fotoğraflara dahil etmenin mümkün olup olmayacağını sordu.

McMahon bu hüzünlü teklife “evet” dedi ve ortaya çıkan sonuç son derece etkileyici oldu!

Fotoğrafçı McMahon, Veronica’in hikayesini duyunca çok üzüldüğünü ve ondan kocasının bir fotoğrafını isteyerek, Photoshop’la bu fotoğrafı oluşturduğunu söyledi..

Ayrıca, bu duygusal çalışmayı, fotoğraf stüdyosunun Facebook hesabından paylaştı ve fotoğraf 5000’den fazla paylaşım aldı.

Veronica ise, fotoğraf çekiminden çok memnun kaldıklarını ve Brandon’un elini karnına koyduğu bu fotoğrafı görünce ağladığını söyledi. ❤

Fotoğrafçı McMahon, “Bu fotoğraf bir milyondan fazla insana ulaştı ve fotoğrafımın bunu yapabilmiş olmasından onur duyuyorum” dedi. Ve ekledi:

“En iyi fotoğrafımın bu olmadığını biliyorum, fakat insanlar için çok fazla şey ifade etmesinin nedeni, anlatmış olduğu hikaye…”

Yararlanılan Kaynak

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR