Ana Sayfa Yaşam Ünlü Olmak İsteyen 7 Yaşındaki Kızının Yaptıklarını Destekleyerek Tepki Çeken Anne

Ünlü Olmak İsteyen 7 Yaşındaki Kızının Yaptıklarını Destekleyerek Tepki Çeken Anne

0
Ünlü Olmak İsteyen 7 Yaşındaki Kızının Yaptıklarını Destekleyerek Tepki Çeken Anne

Her anne-baba, hiç şüphesiz, çocuğunu en iyi ve en sağlıklı şekilde yetiştirmek ister. Bunun için de onun büyüme yolculuğunda ona her zaman destek olarak, bir birey olması için çabalar durur. Şimdi hikayesini sizlerle paylaşacağımız anne de, 7 yaşındaki kızının hayallerine sahip çıkıyor, hatta onun hayalleri için elinden geleni yapıyor. Ancak bunu yapma biçimi, sanki biraz değişik… Yorumu tamamen size bırakıyor ve sizlere bu anne kızın hikayesini olduğu gibi aktarıyoruz.

31 yaşındaki Jenna Eastland, 7 yaşındaki kızının ünlü olma hayaline; ona makyaj malzemeleri, bronz kremleri, kıyafetler alarak destek çıkıyor ve bunun için binlerce sterlin harcıyor.

Genç anne, kızının gerçek hayattan sıkıldığını ve show dünyasında kariyer yapmak istediğini söylüyor.

“O, yedi yaşındaki normal bir kız çocuğu gibi değil. Harika bir TV yıldızı olabilir.”

Annesi, Layla’nın yetişkin zihnine sahip olduğunu ve oyuncaklarla oynamak yerine güzellik ürünleri denemeyi tercih ettiğini söylüyor: “O, 1 yaşından beri makyaj yapıyor ve böyle giyiniyor.”

“İki yaşındayken kendi maskarasını sürebiliyordu. Her zaman yaşına göre daha olgundu ve poz vermeyi çok severdi.”

Eğitimini evde alan ve ünlü olma hayalleri kuran 7 yaşındaki Layla ise, ünlü olabilmek için sürekli olarak dans ve güzellik yarışmalarına katılıyor…

“Layla sadece bir şeyler yapmak istiyor; dans yarışmalarına katılıyor ve bana sürekli olarak ‘Bu hafta sonu bir şey var mı?’ diye soruyor. O gerçek hayattan çok sıkıldı ve bu hayat ona göre değil.”

Saçlarını ve makyajını yapmadan asla evden çıkmıyor. Six pack’lerini göstermek için göbek açık giysiler ve şort giymeyi seviyor…

Annesi ise bu konuyla ilgili olarak, “İnsanlar onun çok küçük olduğunu düşünebilirler ama o sıradan bir çocuk değil, o Layla” diyor.

Daha şimdiden formunu korumak için diyet yapıyor. Sadece yumurta yiyor; Youtube videoları izlemeyi, yoga yapmayı ve buzlu çayı sevdiğini söylüyor…

Fotoğraflar, “Layla Belle” sahne adını kullanan, saçında postişler olan, makyajlı ve renkli kostümler içindeki küçük Layla’yı gösteriyor ancak Jenna, kızının görünüşünde yanlış bir şey olmadığını düşünüyor.

“Daha küçükken bile ben kamerayı çıkardığım anda istemsiz bir şekilde poz verirdi.”

“Zihni bir yetişkin gibi ve sadece ünlü olmak istiyor. Doğum günü için benden teknede bir akşam yemeği organize etmemi istedi.”

“Benim onun cinsel istismara uğramasına yol açtığımı söylüyorlar ama aslında insanlar, küçük bir çocuk hakkında böyle düşünerek bunu yapıyorlar.”

“Böyle şeylerle ilgilenmeyen 9 yaşında bir kızım daha var ve hala oyuncaklarıyla oynuyor; bu da onun seçimi.”

“Ama Layla’nın değişeceğini sanmıyorum. O özel bir şey için doğdu.”

Peki, siz bu genç annenin yaptığını destekliyor musunuz? Görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Yararlanılan Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz