spot_img

Spor Salonu Reklamlarının Gerçeği Yansıtmamasına Bulduğu Harika Fikirle Karşı Çıkan Adam

Spor salonu reklamları, genelde, dar egzersiz giysileri içerisinde muhteşem görünen kusursuz kadın ve erkeklerden oluşur. Ancak spor salonuna düzenli olarak giden insanların çoğu, bu reklamlarda gördüklerimize hiç benzemez. İşte bu düşünceden yola çıkan bir spor salonu sahibi de, bu gerçeği yansıtmayan durumun önüne geçmek için harika bir fikir düşünmüş!

Michele Burmaster, Huntington Beach- California’da bulunan Surf City Fit Club isimli spor salonunun sahibi. Ve bir süre önce başka bir işle daha ilgilenmeye başladı…

Michele, spor salonu reklamlarının gerçek olmayan mükemmel bedenlerine inat; gerçekçi bir stok fotoğraf sitesi oluşturmaya karar verdi!

Realbodyfitnessphotos.com’daki stok fotoğraflardaki insanlar, tipik spor malzemelerini taşıyorlar ya da bildiğimiz egzersizleri yapıyorlar. Ancak hiçbiri çok genç değil ya da kusursuz vücutlara sahip değiller.

Michele, bu gerçekçi fotoğrafları, gönüllü ve de onun spor salonunda spor yapan insanlarla çektiğini söylüyor.

Ve ekliyor: “Sunmak istediğimiz hizmeti, potansiyel müşterilerimizle ilgili herhangi bir şey ifade etmeyen görüntülerle nasıl pazarlayabiliriz?”

Amerikalı nüfusun sadece % 5’inin bir spor salonunda bulunmaktan keyif aldığı düşünülürse, Michele’nin söyledikleri, sanıyoruz hiç de mantıksız değil.

Başlattığı hareketin hızla büyüdüğünü söyleyen Michele, herkesin sağlık ve mutluluğa layık olduğunu ifade ediyor ve insanları da spor salonuna şu cümlelerle davet ediyor:

“Olduğunuz gibi gelin, çünkü biz sizi değiştirmeye çalışmayacağız. Hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceğiz ve ne olursa olsun sizinle olacağız.”

O, ayrıca, fitness uzmanları olarak, insanlara neyin iyi geldiğini, neyin motivasyonlarına hiç etki etmediğini ya da düşürdüğünü anlamak için, kendilerini daha fazla geliştirmeleri gerektiğini de sözlerine ekliyor.

Yararlanılan Kaynak

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,870TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles