spot_img

3 Basit Adımda Kot Pantolon Denemeden Nasıl Seçilir?

Kıyafet alırken o kıyafetleri “denemek” başlı başına bir derttir. Sürekli olarak giyip – çıkarmaktan dolayı insan yorulur. Bunun yanı sıra yetişmemiz gereken bir yer olabilir ve hızlıca satın almak durumunda olabiliriz. İster aceleniz olsun, ister kıyafet denemek istemiyor olun; listemizdeki 3 basit yöntem; sizi bu dertten kurtaracak. İşte 3 kolay adımda denemeden kot pantolon nasıl seçilir sorusunun yanıtı!

Adım 1: Beden seçimi

Doğru bedeni seçmek için kotun ucunu belinize, bel hizasını ise boynunuza tutun. Ve bel kısmını, boynunuza fotoğraftaki gibi sarın. Belin uçları kolayca birbirine değiyorsa, bu sizin bedeninizdir. Bu arada unutmadan; bazı durumlarda bel uçlarının birbirine tamamen değmesi gerekmez. Kolayca boynunuzu sarması yeterlidir.

Adım 2: Bel genişliği seçimi

Pekala! Şimdi de mükemmel bel genişliğini bulmaya çalışalım. Yumruğunuzu sıkın ve fotoğraftaki gibi kotun beline kolunuzu geçirin. Kolunuzu beliniz gibi düşünebilirsiniz. Eğer sıkıyorsa kot da sıkıyordur, eğer bolsa kot da boldur. Yani tam oturmalıdır!

Not: Bu yöntem yüksel belli pantolon ve kotlar için geçerli değildir.

Adım 3: Bacak boyu

Şimdi de bacak uzunluğunu kontrol edelim. Kotun uçlarından tutun ve kollarınızı sonuna kadar açın. Eğer kot ortası, tam olarak çenenizin altındaysa yani boynunuzun seviyesindeyse bu iş tamamdır.

Bonus: Bacak genişliği

Elinizi yumruk yaparak kotun bacağından geçirin. Elin çıkıntı kemikleri, kotu germeden kolayca geçmelidir. Eğer geçiyorsa kotu satın alabilirsiniz.

İşte bu yöntemlerle, denenmeden seçilmiş bir kot! Mükemmel!

Yararlanılan Kaynak

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,877TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles