Akrep Burcu Kadınından Herkes Kadar Çekinmenizi Haklı Kılacak 12 Gururlu Özelliği

Bir süredir hasretle beklediğiniz burç listelerimiz, yeniden sizlerle efendim…

Yoğun istek üzerine bu haftanın şanslı burcu, akrep burcu kadını. Açıkçası yazarken biz bile biraz çekindik; sonuç olarak bir akrep kadınını kızdırmak istemeyiz. Onları kızdırmayacağımızı düşünerekten; ufak ufak uzayarak sizleri akrep burcu kadınının nice canlar yakan 12 gururlu özelliğiyle baş başa bırakıyoruz.

1. Akrep kadını sakin görünür ama, özünde; “Rus ruleti oynayalım mı?” sorusuna düşünmeden evet diyecek kadar çılgın biridir.

Bu yüzden neredeyse her ortama kolayca uyum sağlar. Tabii eğer o ortamdakileri sevdiyse…

2. Başkaları tarafından kuruntuları olduğu düşünülse de; o aslında sadece kuvvetli sezgilere sahiptir.

Kuruntu değildir o; kuruntu olsa duramazsın. Olsa olsa sezgidir, altıncı histir. Yani gereksiz yere kuruntu yapmaz akrep kadını. Başına gelecekleri önceden sezer sadece.

3. Akrep kadını, kendisine yapılan kötülüğü asla ama asla unutmaz. Zaten kötülüğü unutmanın iyi bir şey olduğunu kim söylemiş ki?

Kendisine yapılan kötülüğü unutmaz; ta ki skor eşitlenene kadar. Kimseye zarar vermek niyetinde de değildir aslında; sadece kötülük gelme potansiyeli olan kişileri hayatında istemez, o kadar.

4. Bu kadını, çok kalabalık bir ortamda bile gözlerinden tanıyabilirsiniz. Çünkü akrep burcu insanı (kadın erkek fark etmez), bakışlarıyla belli eder kendisini.

Nasıl oluyor biz de bilmiyoruz ama akrep burcu insanları her zaman keskin bakışlara sahiptir. Bilim buna da bir ara bir açıklı getirirse süper olur.

5. Aklına yatmayan ya da mantıksız gelen hiçbir şeyin içinde bulunmaz; es kaza bulunursa da ayıldığı anda uçar gider oradan ya da o insandan.

Akrep kadınının duygularından daha önemli olan bir şey varsa, o da mantığıdır. Duygular da işin içinde olmalıdır elbet; ancak bir ilişki, bir dostluk ya da her neyse; mantığına uymuyorsa; ne kadar emek vermiş olursa olsun, arkasına bakmadan, kimseyi düşünmeden uzaklaşır oradan.

6. Akrep kadının anlık öfkesi, yıllardır devam eden dostlukları, aşkları bile bitirebilir.

Ne yazık ki o öfkelendiyse, artık geri dönüşü yoktur. Belki sonradan pişman olur ama asla geri adım atmayacağı için, geçmiş olsundur, biten bitmiştir.

7. Her insan sevilmek ister ama o, “deli gibi sevilmek” ister.

Akrep kadınını sadece severek mutlu edemezsiniz; her zaman çok sevildiğini hissettirmeniz de gerekiyor. İlginizin bir an dahi onun üzerinden ayrılması, kendisinin kafasında soru işaretleri oluşmasına neden olur. Ki eminiz, bunu hiç istemezsiniz.

8. Akrep kadını aşırı duyguların insanıdır. Sevgiyi de, nefreti de sınırlarda yaşar. Her yürek taşıyamaz yani; baştan söyleyelim.

Akrep kadınıyla dostsanız ya da sevgilisi olarak onun güvenini kazanmayı başardıysanız; sizden iyisi yok! Çünkü asla sırtınız yere gelmeyecek demektir. Onda herkese yetecek kadar çok sevgi vardır. Ama durum bunun tam tersiyse… Ortamdan kıyım kıyım uzaklaşın deriz.

9. E kıskanç bir insan olduğunu da tahmin etmişsinizdir artık herhalde?

Kıskançtır ama tıpkı kuruntu konusunda olduğu gibi gereksiz değildir onun kıskançlığı. Kadının sezgileri kuvvetli, ne yapsın? İnsanların mayasını da çoktan çözdüğü için, pek kimseye güvenmemekte sonuna kadar haklıdır.

10. Akrep kadını, birçok insana göre daha güçlüdür. Ve ancak kendisinden daha güçlü birinden hoşlanabilir. Böyle biri de, muhtemelen bu gezegende yoktur.

Akrep kadını, karşısında her zaman güçlü birini görmek ister. Çünkü kendisi de böyle biridir. Ancak genelde hiçbir insan onun kadar güçlü olamayacağı için, aradığı aşkı ya da insanı bulmakta bir hayli zorlanır.

11. Bu kadın genelde, akrepliğiyle her ortamda gurur duyar. şu özelliklere baksanıza; nasıl duymasın?

Akrep kadını iyidir, hoştur. Her insanın kendisini sevmesi gerektiği gibi, o da sever kendisini. Kişilik özellikleriyle de övünmekten çekinmez bu yüzden.

12. Akrep kadınını basit bir denklemle özetlemek gerekirse; 1 akrep kadını, eşittir, 5 diğer burç insanı!

Akrep kadını, 5 farklı burç insanına bedeldir. Öyle zordur, öyle karmaşıktır. Ama her zaman hayat doludur; bu yüzden onu çözmek değil, çözmeye çalışmak bile, büyük keyif verir insana.

Değerini bilin akreplerin, sevin onları.

İLGİLİ YAZILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR