Ana Sayfa Güzellik Bu Kokulara Bayılacaksınız! Zara Kadın Parfüm Muadilleri

Bu Kokulara Bayılacaksınız! Zara Kadın Parfüm Muadilleri

0
Bu Kokulara Bayılacaksınız! Zara Kadın Parfüm Muadilleri
Zara kadın parfüm muadilleri

Ünlü giyim mağazası olan Zara, özellikle parfüm koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak bu aşamada Zara’da satılan parfümlerin aslında hangi ürünlerin muadili olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Bununla birlikte Zara kadın parfüm muadilleri Zara parfümlerine göre daha yüksek fiyatlı diyebiliriz. Çünkü günümüzde iyi kalitede satılan parfüm markaları oldukça yüksek fiyatlarla alıcılarını buluyor. Bunun yanı sıra Zara, giyim kategorisinde öne çıkan bir markadır ve uzun süreli kalıcı parfümleriyle dikkat çekmeyi başardı.

Tahmin edeceğiniz üzere Zara’nın parfümleri aslında farklı parfümlerin klonlarıdır. Bu aşamada bazı parfüm fiyatlarının tuzlu olduğu şu dönemde Zara kadın parfüm muadilleri listemize göz atabilirsiniz. Orijinal Zara parfüm muadillerini keşfetmek istiyorsanız, sizler için birkaç mükemmel önerilerimiz var.

En Popüler Zara Kadın Parfüm Muadilleri Hangileri?

Parfüm tercihi hem kadın hem de erkek fark etmeksizin herkes için önem taşıyor. Kokusuyla büyüleyen bazı popüler markaların parfüm fiyatları ise oldukça tuzlu. Bu sebeple daha uygun fiyata satın alabileceğiniz bu parfümlerin muadilleri var. Bazı popüler markaların muadilleri Zara’da bulunuyor. İşte Zara kadın parfüm muadilleri 2023 güncel listeyi hazırladık.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Bouquet & Jo Malone White Jasmine – Mint Cologne

Popüler bir parfüm olan Zara Nude Bouquet, yasemin, beyaz çiçek notaları ve gardenya özlerini barındırıyor. Zara parfüm muadilleri arasında bulunan bu parfümün muadili ise Jo Malone White Jasmine – Mint Cologne diyebiliriz.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Femme & Dior Hypnotic Poison

Zara’nın en popüler parfümlerinden birisi de Femme’dir. Zara Femme ne kokuyor diye merak ediyorsanız, içerisinde misk, vanilya ve şakayık kokusu vardır. Genellikle esas yoğunluğu azdır ve kalıcılık olarak orta seviyededir. Zara Femme muadili ise Dior Hypnotic Poison’dur. Fakat fiyat farkı olarak bakarsak Zara Femme daha uygun fiyattadır.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Rose Gold & Dior J’Adore

En iyi muadil parfümler listesinde bulunan ve Zara’nın çok sevilen parfümü Rose Gold, gardenya, manolya ve kehribar kokusu içeriyor. Muadili ise yine Dior’un J’Adore parfümüdür. Ancak Zara Rose Gold uygun bir fiyat skalasında yer alıyor.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Perpetual Oud & Tom Ford Oud Wood

Zara’nın en beğenilen parfümlerinden birisi olan Perpetual Oud, baharat ve odunsu bir kokuya sahiptir. Muadili ise Tom Ford Oud Wood diyebiliriz. Zara parfüm kadın kategorisindedir ve muadili de yine kadınların en fazla tercih ettiği alternatiflerden birisidir. Genel olarak Tom Ford Oud Wood, daha yüksek bir fiyata sahiptir bu sebeple Zara Perpetual Oud, uygun fiyatlı olarak değerlendiriliyor.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Pink Flambe & Victoria’s Secret Bombshell

Zara parfüm muadilleri 2023 senesiyle popüler bir ürün olarak Pink Flambe, meyve ve çiçek karışımı bir parfümdür. Muadili ise Victoria’s Secret’ın Bombshell parfümü diyebiliriz. Aynı zamanda fiyat performans olarak değerlendirdiğimiz zaman, Zara daha uygun bir seçenektir.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Orchid & Tom Ford Black Orchid

Zara Orchid ne kokusu genel olarak bakarsak kadınsı ve sofistike bir kokuya sahiptir. İçerisinde orkide çekirdeği bulunur. Zara Orchid neyin muadili dersek, Beymen markası olan Tom Ford Black Orchid, benzer içeriğe sahiptir. Ancak Zara parfümüne göre daha yoğundur. Fiyat karşılaştırması yaptığımız zaman Zara daha uygun bir alternatif olarak değerlendiriliyor.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Cherry Smoothie & Escada Cherry In The Air

Meyvemsi ve tatlı bir koku ile harmanlanmış Zara Cherry Smoothie, büyüleyişi bir parfümdür. Zara parfüm kadın muadilleri listesinde yer alan bu parfümün muadili ise Escada Cherry In The Air diyebiliriz. Fakat Escada daha etkileyici ve yoğun bir koku sunar. Ancak Zara, fiyat olarak bütçe dostudur.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Cashmere Rose & Yves Saint Laurent Black Opium

Zara’nın Cashmere Rose parfümü, baharat ve gül kokusunun mükemmel bir birleşimini oluşturuyor. Bu parfümün benzeri ise Yves marka Black Opium parfümüdür. Ancak Yves’in parfümü daha sofistike bir kokuya sahiptir. Popüler bir marka olan Zara ise hem bütçe dostu hem de hafif kokulu bir seçenek sunuyor.

Zara kadın parfüm muadilleri

Zara Wonder Rose & Lancome La Nuit Tresor

Zara parfüm kadın muadilleri listesinde son sırada bulunan Wonder Rose, içeriğinde yine baharat ve gül karışımını barındırıyor. Parfüm muadili ise Lancome La Nuit Tresor olarak kabul edilebilir. Kalıcılık ve performans açısından mükemmel bir alternatiftir.

Genel olarak Zara kadın parfüm muadilleri en merak edilen konulardan birisidir. Aynı şekilde yazımızda belirttiğimiz parfümlere birçoğunu eklemek mümkündür.

İlginizi Çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz