Yay Burcu Kadınının Şükür Sebebi Olduğunun Kanıtı 10 Harika Özelliği

Muhteşem tespitlerimiz yüzünden bir hayli sevilen burç listelerimize bugün bir yenisini daha eklemeye karar verdik. Çünkü burçların şahı yay burcu kadını hakkında söyleyecek birkaç kelamımız var. Yay burcu kadını özelliklerini; yani bu muhteşem insanı sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız; çünkü onu daha fazla üzmenizi istemiyoruz. Yay kadınlarıtanıyın ve ona göre davranın lütfen.

Yay burcu kadını bulaşıcı bir neşeye sahiptir. Onunla ister 5 dakikalığına aynı ortamda bulunun, ister bir ömür; her zaman yanından mutlu ayrılırsınız.

Yay burcu kadını

Yay kadını, neşelidir; çünkü kendisini de yaşadığı hayatı da, koşullar ne olursa olsun sever. Dolayısıyla, bu insanı asla şikayet ederken bulamazsınız. Her zaman halinden memnundur, onun bu memnuniyeti de çevresindeki herkese neşe saçmasına neden olur.

Bu güzel insan, muhteşem bir dinleyicidir. Psikologlarda derdinize derman arayacağınıza, hayatınızdaki yay kadınıyla görüşün; hem de eğlenmiş olursunuz.

Yay burcu kadını

Yay burcu kadınının empati yeteneği aşırı gelişmiştir. Bu yüzden sizi dikkatle dinler ve her cümlenizde kendisini sizin yerinize koyar. Size akılcı tavsiyeler verir ve her zaman iyi hissetmenizi sağlayacak çözümler üretir.

Yay burcu kadınının hayatında gereksiz triplere yer yoktur. Mesela size, onu ektiğiniz için asla kızmaz, ama hak ettiyseniz ortamdan sessizce uzaklaşmanızı tavsiye ederiz.

Yay burcu kadını

Yay insanının küçük hesapları yoktur ve çok ciddi bir şey olmadıkça kimseye trip atmaz. Diyelim ki siz iki arkadaş dışarı çıktınız ve onu çağırmadınız. Size bu durumda yürekten “iyi eğlenceler” diyebilecek tek burç insanı, muhtemelen yay kadınıdır.

Hayalperesttir. Bu yüzden ne sizin gerçeklerinizle ne de dünyada olup bitenle hiç ama hiç işi olmaz.

Yay burcu kadını

Yay burcu kadınının kimseye açmadığı bir hayal dünyası vardır. Ve o, orada inanılmaz mutludur. Bu yüzden dünya dertlerine fazla kafayı takmaz. İnsanlar onu umursamaz sanır ama aslında o farkındalığı yüksek bir insandır.

Yay burcunun yükseleni, sağduyulu ve dürüst insanlardır. Kendisi, ikiyüzlü ve küçük hesaplar peşinde koşan kişilere fazla yükselmez.

Az önce de söyledik ya; yay burcu bir duvar kadar düzdür ve insanlara her zaman sağduyu ile yaklaşır. Hayatında kendisi gibi insanlar varsa amenna; ama eğer hayatında olan birinin küçük hesapları olduğunu fark ederse; ışık hızıyla oradan uzaklaşır. Ve emin olun, onun o soğuk haline asla maruz kalmak istemezsiniz.

Yay kadını, bitmeyen bir enerjiye sahiptir. Bakkala diye çıkıp 10 yıl kaybolması da genelde bu bitmeyen enerjiden kaynaklanır.

Yay burcu kadını

Yay burcu kadınıyla istediğiniz planı yapın; onun yorulduğunu göremezsiniz. Çünkü o aşırı enerjiktir ve yorulmaktan içten içe zevk alır. Bu yüzden onu ilk aradığınızda evdeyken; 15 dakika sonra aradığınızda bambaşka bir ülkeye gitmek üzere havaalanında bulabilirsiniz.

Aşırı komiktir. Onunlayken gülmekten ölmeye ve seviyesi yüksek esprilere maruz kalmaya hazır olun.

Yay burcu kadını

Yay kadını, aşırı garip bir komikliğe sahiptir. Çünkü o, kendi de dahil hayattaki herkes ve her şeyle dalga geçebilir. Onun bu garip komikliği başlarda sizi şaşırtsa da, zamanla alışırsınız ve bağımlısı haline gelirsiniz. Ara sıra esprilerini beş dakika sonra anladığınız olabilir; telaş etmeyin, bu durum zeka gelişiminize dahi fayda sağlayacaktır.

Yay burcu kadını, kafasına tokadan başka bir şey takmaz. Bu yüzden kendisi fazla rahat olabilir, bu da size koyabilir.

Yay burcu kadını hayatı çözmüş, bir kenara koymuş; şimdi de koltuğuna oturup dünyayı izlemektedir. Bu yüzden olayları akışına bırakmayı iyi bilir, bu da çevresine rahatlık olarak yansır. Hatta çoğu zaman insanlar onun bu rahatlığından rahatsız olur. Ama kadın ne yapsın, oturup da hala dünyanın derdine mi ağlasın?

Şansa inanmıyorsanız henüz bir yay kadınıyla tanışmamışsınız demektir. Çünkü bu insan, hayattaki şansıyla herkesi şaşırtabilir.

Yay burcu kadını çok şanslıdır. Genelde aksilikler onun yakınına bile yaklaşmaz. Çünkü bu insan, her zaman pozitiftir. Bu yüzden de hayattaki her işi, şaşırtıcı derecede yolunda gider.

Yay burcu kadını hem çok iyi bir tatil arkadaşı hem de çok iyi bir hayat arkadaşıdır. Çünkü onunla ne kadar vakit geçirirseniz geçirin, sizi asla bunaltmaz.

Yay burcu kadını

Çünkü o, kendi halinde bir insandır. Sizinleyken de size sadece eşlik eder; özel bir uyum yakalamaya, birlikte bir şeyler yapmaya zorlamaz. Bu yüzden onunlayken asla ama asla bunalmaz, sıkılmazsınız.

Daha ne diyelim ki? Bu harika kadın hayatınızdaysa, ona sıkı sıkı sarılmayın; çünkü fazla ilgiden bunalabilir. Ama bir şekilde kalbini ele geçirmeye çalışın!

Yay kadınından size gelse gelse mutluluk gelir, huzur gelir, bereket gelir. Bu yüzden yay kadınlarının kıymetini bilin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Boğa Burcu Kadınını Anlayabilmek İçin Bilmeniz Gereken 17 Değişik Özelliği

Aslan Burcu Kadınının Pençelerini Görmemek İçin Asla Yapmamanız Gereken 12 Şey

Bir Kadının İkizler Erkeğinden Koşarak Uzaklaşması İçin 18 Haklı Gerekçe

Başak Burcu Erkeğinin Zor Ama Mümkün Olduğunun Kanıtı 16 Enteresan Özelliği

Koç Kadınını 50 Metre Öteden Tanımanızı Sağlayacak 18 Nev-i Şahsına Münhasır Özelliği

Akrep Burcu Kadınından Herkes Kadar Çekinmenizi Haklı Kılacak 12 Gururlu Özelliği

İLGİLİ YAZILAR

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR