Boğa Burcu Kadınını Anlayabilmek İçin Bilmeniz Gereken 17 Değişik Özelliği

Burç işinden anladığımızı bir süre önce yayınladığımız Koç burcu kadını listemiz ile kanıtladığımızı düşünüyoruz… Hatırlamayan varsa diye yine de şöyle bırakalım: Koç Kadınını 50 Metre Öteden Tanımanızı Sağlayacak 18 Nev-i Şahsına Münhasır Özelliği

Bugünün şanslı burcu, insanlığa bir ödül olarak gönderilmiş olan Boğa burçları… Daha doğrusu Boğa kadınları. Boğa burçları diye genelleyip Boğa burcu erkeğinin çirkin, pis, kaka özelliklerini, muhteşem Boğa kadınlarına mâl edemeyiz.

İşte Boğa kadınlarına sahip oldukları muhteşem özellikleri bir kez daha hatırlatacak; diğerlerine de Boğa kadınını tanıtacak listemiz. Afiyet olsun.

1. Boğa burcu kadını yaşamayı sever. Ama yemek yemeyi daha çok sever.

Bütün Boğa kadınları elbette kilolu değildir, ancak mutlaka iştahlıdır ve her seferinde aynı keyifle yemek yiyordur.

2. Yemekten sonra ikinci en çok sevdiği şey ailesi, üçüncü en sevdiği şey de sevgilisidir.

Boğa kadınları, ailelerine diğer insanlardan çok daha farklı bir şekilde düşkündür. Onlara hanlar, saraylar verseler yine de annelerinin sıcacık, küçücük evinde oturmayı tercih ederler. Ailelerinden sonra gelen kişi, eğer varsa sevgilileridir. O adamı muhtemelen büyük bir özenle seçtikleri için, duygularından emindirler ve de sevgilerini sonuna kadar göstermekten çekinmezler.

3. Başka da sevdiği bir şey yoktur; yani daha doğrusu insan yoktur. Çünkü boğa kadını az ama öz insanı hayatına dahil eder.

Boğa kadınları sosyalleşmeyi sever ama insanlarla aralarına her zaman bir mesafe koyarlar. Onlara, zaten hayatlarında var olan güvendikleri birkaç insan yeter de artar bile. Yakın dostları ve gerçekten sevdikleri insanlar hariç, diğer insanlarla sadece iletişim kurmak için kurarlar.

4. Bir boğa kadını, asla zengin olamaz. Çünkü sevdikleri için para harcamaya bayılır ve lüks düşkünüdür.

Boğa kadını eline geçen parayla, kendisine bir şey alamaz. Ama sevdiklerine, tüm parasını saçar. Lükse düşkündür, ama yine sevdikleriyle beraber. Çünkü hayat da para da, onlarla güzel.

5. Sıcak ama soğuk duruşuyla, özellikle yüzeysel olarak tanıdığı insanların kafasını allak bullak eder. Ama bunun adı dengesizlik değil cnm.

Boğa burcu kadınını tanıyan herkes ilk başta büyük ihtimalle ondan nefret eder. Bu ne soğuk, bu ne yabani insan diye düşünür. Ancak onunla on dakika sohbet eden (ki onun sizle sohbet etmek istemesi nadir görülen bir olaydır) herkes boğa kadının müptelası olur.

6. Boğa kadını doğaldır, soğuk bulunması biraz da bu yüzdendir. Çünkü o kimseye kendisini sevdirmeye çalışmaz.

Boğa kadınları, göründükleri gibi değil, göründüklerinden daha samimilerdir. Ama bunun dışında kendilerini saklamazlar. Daha doğrusu kendilerinden o kadar eminlerdir ki, kimsenin onları sevip sevmemeleriyle ilgilenmezler.

7. Yediğini, içtiğini herkesle paylaşır ama sevdiklerini asla! Sevdikleri konusunda aşırı hassas olan boğa kadını, itiraf ediyoruz birazcık kıskançtır.

Sorgulamak yerine, kabul edin deriz. Bir de kudurtmayın. Tersi pistir.

8. Sinirlendiğinde gerçek bir boğaya dönüşür ve sizi sözleriyle deler geçer. Ama merak etmeyin, yangını çabuk söner.

Boğa burcunu kızdıran şeyler aslında inanılmaz düzdür. Değer verdiği kadar değer görmek ister, çünkü o herkese karşı aynı hassaslıkla yaklaşıyordur. Karşısında bunun tam tersi bir şey gördüğünse ise korkusuzca tüm gemileri yakabilir. Dikkat etmekte yarar var.

9. Sanılanın aksine aşırı inatçı değildir, sadece kendisine diretilen şeyler onda ters tepeceği için “inadıyla” sizi kasten yıldırır.

Bu bir silah ve boğa burcu sahip olduğu bu silahın farkında. Dolayısıyla da sadece siz kaşındığınızda çıkarıyor gibi düşünün. Yoksa gereksiz şeylere inat etmez. Ama siz ona yapamazsın, yapma gibi emir kipleri kullanırsanız, geçmiş olsun diyelim. Savaş başladı.

10. Boğa kadını, konuşmaktan çok dinlemeyi sever. Empati yönü aşırı gelişmiş olduğu için de sizin adına sizden daha iyi kararlar verebilir.

Her boğa kadını, kendi çapında bir psikologdur. Karşısında kim konuşursa konuşsun, aynı dikkatle dinler. İnsanları dinlerken de kendisini karşısındakinin yerine koyar ve onunla bu bilinçle iletişim kurar.

11. Çok da sabırlıdır. Ama tersi pis olduğu için siz yine de fazla şey yapmayın.

Boğa kadınları, sabır taşı gibidir. Bir şeyin gerçekten istedikleri gibi olması için, çok uzun süre boyunca sabredip, bu uğurda her şeyi yapabilirler.

12. Boğa kadını sabit fikirlidir ve değişiklikten hoşlanmaz. Ev değiştirmek bile onun için bir travma nedeni olabilir.

Güvenle oluşturduğu çevresini kaybetmek istemez. Doğduğu günden beri bu dünyanın çok da bir olayı olmadığının farkındadır. Bu yüzden de sonsuza kadar sevdikleriyle yaşayıp, buradaki yolculuğunu tamamlama derdindedir

13. “Ev, televizyon, battaniye” üçlemesi onun için “at, avrat, silah” üçlemesi gibidir.

Boğa kadınları, evlerine bayılırlar. Evde oturmak onlar için yapılabilecek en muhteşem aktivitedir. Şaşırtıcı bir şekilde gezmeyi de çok severler. Ancak itiraf edelim, gezerken bile günün sonunda gideceklerini evlerini hayal ettikleri olmuştur.

14. Düzenli ve titiz bir insan olması yetmiyormuş gibi, birlikte yaşadığı insanların da arkasını topar. Bu yüzden onunla yaşamak çok şahanedir.

Siz dağıtın; o toplasın. Hiiiç şikayet etmez.

15. Huysuz, mızmız ama çalışkandır. O kadar da olsun ama yani…

Kendi istekleri dışında bir şey olduğunda bebekler gibi huzursuzlanabilirler. Biraz da mızmızlardır. Ancak bir boğa kadının altından kalkamayacağı hiçbir iş olamaz. Tam bir görev insanıdır. Bu yüzden de insanlar, nazlarına seve seve katlanırlar.

16. Boğa kadını gerçekten komiktir. Üzerine düşündüğünüzde onu neden komik bulduğunuzu anlayamazsınız ama onunlayken her zaman çok gülersiniz.

Üstün zekalarından olsa gerek… 😛

17. Siz yaşarken fark etmezsiniz ama boğa kadını ömrünüzü uzatır! Hemen şimdi en yakınınızdaki boğa kadınına koşun ve sarılın bakalım.

İlgi manyağı olduklarını söylemeyi unutmadık inşallah? Boğa kadınları sevgi arsızıdır; ekmeğini, suyunu verin; bi’ de arada sarılın yeter.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Yay Burcu Kadınının Şükür Sebebi Olduğunun Kanıtı 10 Harika Özelliği
Koç Kadınını 50 Metre Öteden Tanımanızı Sağlayacak 18 Nev-i Şahsına Münhasır Özelliği
Aslan Burcu Kadınının Pençelerini Görmemek İçin Asla Yapmamanız Gereken 12 Şey
Akrep Burcu Kadınından Herkes Kadar Çekinmenizi Haklı Kılacak 12 Gururlu Özelliği
Bir Kadının İkizler Erkeğinden Koşarak Uzaklaşması İçin 18 Haklı Gerekçe
Başak Burcu Erkeğinin Zor Ama Mümkün Olduğunun Kanıtı 16 Enteresan Özelliği

İLGİLİ YAZILAR

15 YORUMLAR

  1. Aynı ben yazanlar boğa burcuyuz bi zahmet doğru bilsinler genel özellikleri veriyorlar ki bu zaten çoğu boğa burcunda aynı olduğu için aynı siz olması çok normal ben de olmak üzere

  2. Bir boğa kadınına aşık oldum 😍 allah sonumuzu hayır eylesin inşallah Ne Olursa olsun O benim olacak inşallah 🙏

  3. Şeyi fark ettim üst tarafta yazılan şeyler hep egomu okşadı , aynı beni anlatıyor derken belkide kendimizi kandırıyoruz çünkü bütün burç yorumları bize iyi hissettiriyor, okuduktan sonra bi tebessüm ile evet işte ben buyum diyoruz …kendimizi kandırmayalım arkadaşlar ..sağlıcakla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

SON YAZILAR